رکورد نظرات YouTube توسط افرادی که در این بخش درباره آنها صحبت خواهیم کرد ، در قسمتهای مختلف آن شکسته شده است. YouTube به عنوان یک سایت اشتراک ویدیو یکی از بهترین و پربازدیدترین سایت هایی است که افراد زیادی از طریق آن درآمد کسب می کنند.

سابقه نظر YouTube

سابقه نظر YouTube

انواع ویدئوها در YouTube وجود دارد و بسیاری از افراد روی آن حساب دارند و برای هر علاقه و هر موضوعی فیلم را به اشتراک می گذارند. ارسال ویدئو در YouTube برای کسب درآمد است و برخی از افراد در زمینه های مختلف رکورد می زنند. در پایین هر ویدئو ، یک گزینه وجود دارد که اگر از فیلم راضی هستید ، می توانید آن را مانند اینستاگرام دوست داشته باشید ، و همچنین بخشی برای نظرات و انتقادات وجود دارد. هر چقدر YouTube جالب و مهم یا حتی بحث برانگیزتر باشد ، نظرات بیشتری خواهد داشت و شخصی که بیشترین نظر را برای ویدیوی خود دریافت کرده است ، سابقه نظرات YouTube را خواهد داشت.

چه کسی رکورددار نظرات YouTube است؟

سابقه نظرات اینستاگرام با حواشی تمام نشدنی در دست امیر تتلو است. وی قصد دارد فیلمهای بیشتری را برای دریافت نظرات بیشتر در کانال خود قرار دهد و هیچ کس نمی تواند رکورد او را بشکند. در هشتگ اینستاگرام امیر تتلو این مسئله نیز به خوبی منعکس شده است.

رکورد نظرات تتلو در YouTube

ضبط نظرات YouTube Tatloo

امیرحسن مقصود لو با نام هنری تتلو همیشه پر حاشیه بوده و از این طریق توانسته پیروان زیادی را در اطراف خود جمع کند و همه به هر دلیلی او را دنبال می کنند. وی قصد دارد رکورد نظرات YouTube را بشکند و از این نظر رکورددار باشد. وی پیش از این با ندا یاسی رکورددار بازدیدکنندگان زنده در اینستاگرام شده است و اکنون به دنبال رکورد دیگری است.

امیر تتلو یکی از حاشیه سازترین خوانندگان ایرانی است که در خارج از کشور زندگی می کند. او قبلاً در اینستاگرام فعال بود و دنبال کنندگان زیادی داشت. او تعداد زیادی زنده در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و مکالمات جنسی زیادی روی آنها انجام داد. صفحه اینستاگرام وی مسدود شده و به طرفدارانش گفت كه از این پس در یوتیوب فعال خواهد بود و ویدیویی را روی آن منتشر كرد. آنها در تماس خواهند بود.

دلیل رفتن تتلو از اینستاگرام به یوتیوب چیست؟

امیر تتلو ، مدیر وب سایت تتال بت ، یکی از کاربران اینستاگرام بود که سوژه های زیادی ایجاد می کرد و هر بار در زندگی خود حرف های جنسی زیادی می زد. در نتیجه اینستاگرام وی مسدود شد و ارتباط او با پیروان خود را قطع کرد و تصمیم گرفت پس از آن در YouTube کار کند.

رکورد جهانی نظر YouTube

امیر تتلو پس از مسدود شدن حساب اینستاگرام خود وارد یوتیوب شد و اکنون او توانسته است بیشترین نظر را داشته باشد و قصد دارد تعداد این نظرات را افزایش داده و برای خود رکوردی ثبت کند.

بیشترین نظرات YouTube را ضبط کنید

سابقه بیشترین نظر در دست شخصی خواهد بود که وی ویدیوی وی را در یوتیوب منتشر کند قابل بحث و تعامل است و می تواند درباره آن نظر بدهد یا آن را نقد کند و حتی از بازدید کننده سوال بپرسد و آن را بیان کند. در حال حاضر ، امیر تتلو بیشترین اظهار نظرها را با حاشیه های خود دارد که برخی از آنها مربوط به آریانا نبی است.

آیا YouTube درآمد کسب می کند؟

آیا YouTube درآمد کسب می کند؟

یوتیوب یکی از فضاهای نرم افزاری و اینترنتی است که از طریق آن می توانید درآمد کسب کنید و باید در این زمینه خلاق باشید و سخت کار کنید و پشتکار داشته باشید ، زیرا از طریق بازدید می توانید درآمد خوبی کسب کنید. بسیاری از ایرانیان فکر می کنند که کسب درآمد از طریق YouTube برای آنها امکان پذیر نیست. اما باید گفت که این یک تصور غلط است و ایرانیان همچنین می توانند از یوتیوب درآمد کسب کنند. برای کسب درآمد از یوتیوب دو راه وجود دارد ، روش اول کسب درآمد از خود یوتیوب و روش دوم کسب درآمد با کمک یوتیوب. در روش اول ، به جای تعداد مشخصی از لایک ها یا نظرات ، شخص از YouTube پول دریافت می کند و در روش دوم ، شخص می تواند فعالیت دیگری را تبلیغ کند و در YouTube کار کند و فیلم های آن را ارسال کند و از طریق آن درآمد کسب کند.

لازم به ذکر است که شما نمی توانید YouTube را با سرور مجازی و اطلاعات مجازی دور بزنید و باید یک حساب معتبر داشته باشید. از آنجا که قوانین YouTube بسیار پیچیده است و ممکن است حساب خود را ببندید و تمام فیلم هایی که ارسال کرده اید غیرقابل دسترسی هستند. برای اینکه بتوانید در YouTube درآمد خوبی کسب کنید ، باید ویدیوهای جذاب ، مهیج و کارآمدی بسازید تا بتوانید براساس تعداد بازدید از ویدیوی خود از YouTube درآمد کسب کنید. اما مسئله مهم برای ما ایرانیان ممنوعیت یوتیوب است و عدم دسترسی مستقیم به آن یکی از مهمترین مشکلات است و افتتاح حساب بر روی آن کار آسانی نیست.

اما در ادامه ، ما راهی برای انجام این کار به شما خواهیم گفت تا بتوانید در YouTube حساب باز کنید. روش اول داشتن یک آشنای یا خانواده در خارج از کشور است و این آشنایی و خانواده از هر لحاظ ایمن و مطمئن است. سپس او یک حساب برای شما باز می کند و در آخر شما را به عنوان مدیر عضو کانال ایجاد می کند و این از طریق ایمیل شما امکان پذیر است. بعد از این مراحل ، می توانید به عنوان مدیر کانال عمل کنید و پول و حقوق شما از طریق YouTube به حساب آشنایان و خانواده شما منتقل می شود. این اولین روش مطمئن و قانونی YouTube برای کسب درآمد و شکستن رکورد نظرات YouTube است.

راه بعدی ایجاد حساب PayPal از طریق یک سرور مجازی پر خطر است که از طریق آن می توانید در YouTube کار کنید و اگر کانال شما 1000 عضو فعال دارد که شما را دنبال می کنند و نظر می دهند. بگذارید و بپسندید و همچنین فیلم های شما بیش از 4000 دقیقه دیده شده است ، می توانید از YouTube پول بگیرید. بنابراین بهترین راه برای کسب درآمد از YouTube خلاقیت است و اینکه موضوع و محتوای فیلم های شما برای افزایش تعداد بازدید مهم و اساسی است.

چگونه می توان از YouTube درآمد کسب کرد؟

همیشه در همه زمینه ها خلاق و مداوم باشید و بهترین نتیجه را خواهید گرفت. YouTube دنیایی از ویدیوهای متفاوت و جذاب است که در آن اگر می خواهید درآمد کسب کنید ، باید یک سری نکات را دنبال کنید. فیلم های شما نباید خسته کننده و تکراری باشند و باید حاوی اطلاعات و مطالب مفید و جالب باشند. سرگرمی مسئله مهمی است که باید رعایت شود و ویدیوی شما مخاطبان و بینندگان بیشتری را به خود جلب می کند و تعداد اعضای کانال شما را افزایش می دهد و همچنین به گونه ای است که پایان فیلم سرگرم کننده ، جالب و کنجکاو و خسته کننده نیست که شخصی که آن را می بیند باید از ادامه کار خودداری کند.

چگونه نظرات YouTube را افزایش دهیم؟

چگونه نظرات YouTube را افزایش دهیم؟

برای افزایش نظرات YouTube و سابقه نظرات YouTube ، باید موضوعاتی را انتخاب کنید که بتوان درباره آنها بحث کرد و نظرات مثبت و حتی انتقادی درباره آنها بیان کرد. ساخت فیلم های آموزشی یکی از راه های افزایش نظر است که از طریق آن می توانید مهارت هایی را که در اختیار دارید قرار دهید و نظرات و س theirالات آنها را بپرسید. همچنین می توانید بهترین ویدئوها را تولید کنید یا فیلم ها را مرور کنید یا انواع دیگر فیلم ها را که در آنها تعامل با پیروان شما امکان پذیر است ، ایجاد کنید.

چه مشاهیر ایرانی در YouTube فعال هستند؟

YouTube یک محیط عالی با انواع فیلم ها با مضامین مختلف است که لحظات سرگرم کننده ای را برای بازدید کننده ایجاد می کند. بسیاری از مشاهیر ایرانی در YouTube کانال خود را ایجاد کرده و از طریق آن کار می کنند و اگر هنر داشته باشند آن را به بازدیدکنندگان خود می دهند. به عنوان مثال ، مدتی پیش ، فاطمه گودرزی ، بازیگر برجسته کشورمان ، کانال YouTube خود را راه اندازی کرد ، جایی که او به همراه دخترش به تهیه ترشی و چیزهای دیگر می پردازد.

سوالات متداول

سوالات متداول

چه فیلم هایی می توانند از طریق YouTube درآمد کسب کنند؟

با انتشار فیلم های آموزشی ، ساخت بهترین فیلم ها در هر زمینه ، ساخت فیلم های مرور ، ساخت و انتشار فیلم های گیم پلی و و

چرا امیر تتلو حساب اینستاگرامش را مسدود کرد؟

به دلیل مکالمات جنسی که در نمایش های زنده خود بیان کرده است.

چگونه می توان از طریق YouTube درآمد کسب کرد؟

یوتیوب به دو روش می تواند پول شما را بدست آورد. روش اول این است که یوتیوب پول شما را بدست آورد و روش دوم این است که شما با یوتیوب درآمد کسب کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *