ممکن است شما در مورد اتریوم شنیده باشید ، در واقع اتریوم یک پلتفرم عمومی است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد نرم افزار و خدمات غیرمتمرکز خود را بر روی آن پیاده سازی کنند و با استفاده از فناوری Blockchain China طراحی شده ، به زبان ساده تری ، اتریوم نوعی ارز دیجیتال است ، اما کاربردهای آن متفاوت است از ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت کوین ؛ اگرچه شباهت هایی بین آنها وجود دارد ، برای درک بهتر مفهوم دهلیز بهتر است تا حدودی با سیستم بلاک چین و نحوه کار آن آشنا باشید.

دهلیز چیست؟

دهلیز چیست؟

برای تعریف دهلیز اتریوم بهتر درک می کنیم ، مثالی می زنیم. آیا تاکنون نام توکن شنیده اید؟ توکن یک ارز دیجیتالی است که روی برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده است. خود ارز دیجیتالی سیستم بلاکچین منحصر به فردی ندارد ، بنابراین از سیستم های بلاکچین دیگری استفاده می کند که یکی از آنها سیستم زنجیره بلوکی معتبر است. اتریوم با نرم افزار و خدمات غیرمتمرکز کار می کند.

ارزهای دیجیتال را بررسی کنید

امروزه استفاده از ارزهای دیجیتال و کسب درآمد از طریق آنها در کشورهای مختلف جهان معمول است ، این قابلیت در کشورهای پیشرفته با نقدینگی بالا بیشتر خواهد بود. اگر تاکنون تحقیق کرده اید و با ارزهای دیجیتال نسبتاً آشنا هستید ، احتمالاً نام بیت کوین را شنیده اید. در واقع ، بیت کوین مهمترین ارز دیجیتال در جهان و پیشگام آن است ، اما بیت کوین چیست و چه تفاوتی با دهلیز دارد؟ در تیتر بعدی به طور مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت.

تفاوت اتریوم و بیت کوین چیست؟

تفاوت اتریوم و بیت کوین چیست؟

اگر به دنبال کسب درآمد و فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال هستید ، ممکن است از خود س askedال کرده باشید: اتریوم یا بیت کوین؟ در این بخش ما در مورد تفاوت این دو نوع ارز دیجیتال صحبت خواهیم کرد. اول از همه ، باید بدانید که اتریوم مانند بیت کوین یک سیستم بلاکچین کلی است ، اما تفاوت های زیادی بین این دو ارز دیجیتال وجود دارد ، مهمترین تفاوت بین آنها توانایی ها و اهداف آنها است.

می توان گفت که هدف بیت کوین ایجاد یک سیستم پرداخت جهانی است که به صورت غیرمتمرکز عمل می کند ، اما دهلیز با هدف اجرای کد برنامه نویسی برای برنامه های غیرمتمرکز ایجاد شده است. سیستم بلاکچین بیت کوین به گونه ای طراحی شده است که فقط نرم افزار بیت کوین بر روی آن قابل اجرا است ، اما سیستم بلاکچین اتریوم به گونه ای طراحی شده است که نرم افزارهای مختلف و خدمات مختلف بر روی آن قابل اجرا هستند. .

اتریوم در ایران

همانطور که گفتیم ، اگر می خواهید وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید و مقداری از سرمایه خود را در این زمینه سرمایه گذاری کنید ، پیشنهاد ما به شما خرید بیت کوین یا اتریوم است ، همچنین می توانید بیت کوین را خریداری کنید اگر می خواستید آن را به اتر تبدیل کنید ؛ اتریوم در ایران کاربران زیادی دارد و می توانید از افراد آگاه در این زمینه پرس و جو کنید.

دهلیز کلاهبرداری است

دهلیز کلاهبرداری است؟

شما ممکن است مضطرب باشید که وارد حوزه ارزهای دیجیتال شوید و پول خود را به این بازار بیاورید ، اتریوم یک ارز دیجیتالی معتبر است که می تواند بیت کوین بخرد و این ارز دیجیتال با توجه به شرایط بازار ارز دیجیتال می تواند بهترین باشد. بسته به انتخاب شما ، انواع مختلف ارزهای دیجیتال مانند Pyramid Atrium و Classic Atrium در بازار جهانی موجود است.

قیمت دهلیز

قیمت اتریوم در بازار جهانی ارز مانند سایر ارزهای دیجیتال هر لحظه تغییر می کند و فراز و نشیب های زیادی به همراه دارد. قیمت ارزهای دیجیتال تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله رویدادهای سیاسی ، اقتصادی و جهانی تغییر می کند. اگر در کار خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم هستید ، باید دائماً قیمت آنها را از منابع معتبر جهانی بررسی کنید.

نماینده اتریوم در ایران

در داخل ایران وب سایت های مختلفی در زمینه خرید و فروش اتریوم وجود دارد ، شما می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل لیستی از این سایت های ایرانی داشته باشید اما نکته مهم در این زمینه انتخاب وب سایتی است که از امنیت و اعتبار بالایی برخوردار باشد به طوری که شما می توانید به راحتی سرمایه خود را در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده و خطر از دست دادن پول خود را کاهش دهید.

دستگاه استخراج دهلیز

Atrium Extraction Machine یا Atrium Virtual Machine که به اختصار EVM نامیده می شود ، یک نرم افزار کاملاً کامل تورینگ است که بر روی سیستم بلاکچین اتریوم اجرا می شود. این ماشین مجازی ، فارغ از زبان برنامه نویسی ، هرچه بیشتر کاربران را در حافظه خود جذب می کند ، بنابراین روند تولید سیستم های بلاکچین را آسان و کارآمد می کند.

با استفاده از EVM ، به جای طراحی و اجرای یک سیستم بلاکچین جداگانه برای هر یک از برنامه های غیرمتمرکز خود ، از یک سیستم بلاکچین مربوط به ارز دیجیتال اتریوم برای همه برنامه های غیرمتمرکز خود استفاده می کنید. این مزیت چندین مزیت را به شما می دهد ، اول از همه اینکه در وقت خود صرفه جویی می کنید و همچنین می توانید با یک سیستم بلاکچین بسیار راحت تر و منسجم کار کنید.

دستگاه استخراج دهلیز

استخراج دهلیز

در سیستم بلاک چین اتریوم ، ما با کد برنامه نویسی رایانه کار می کنیم. قراردادهای هوشمند این ارز دیجیتال ابتدا با یک زبان برنامه نویسی پیچیده مانند جامدادی نوشته می شود ، سپس به bytecode تبدیل می شود و در آخر به دستگاه استخراج دهلیز مجازی تبدیل می شود ، جایی که اجرا می شود. با استفاده از این ماشین مجازی یا EVM ، هرگونه پردازش از طریق رایانه یا تلفن همراه شما امکان پذیر است.

دهلیز کوچک

در سیستم بلاک چین این ارز ، Atrium Miner کیست و چه کاری انجام می دهد؟ در حقیقت ، استخراج کنندگان دهلیز به جای استخراج ارز دیجیتالی مانند بیت کوین ، روی یک ارز دیجیتال به نام اتر کار می کنند. اما اتر چیست؟ در حقیقت ، اتر نوعی ارز دیجیتال تجاری رمزگذاری شده و قابل حمل است که توسط توسعه دهندگان نرم افزار برای پرداخت هزینه های تراکنش مربوط به آن نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد و استخراج کنندگان اتریوم با این ارز تجاری کار می کنند.

استخراج دهلیز با موبایل

استخراج دهلیز با موبایل

شاید از خود بپرسید که آیا استخراج دهلیز از طریق تلفن همراه امکان پذیر است؟ پاسخ این سوال این است که طراحان و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال برنامه ها و برنامه های مختلفی را طراحی کرده اند که با استفاده از آنها می توانید به راحتی به کیف پول کاربران دسترسی پیدا کرده و فعالیت آنها را در این زمینه افزایش دهید. دهلیز را به راحتی و فقط از طریق تلفن همراه خود استخراج کنید و از این طریق به درآمد دلخواه خود برسید.

خرید و فروش اتریوم بدون احراز هویت

آیا خرید و فروش اتریوم بدون احراز هویت امکان پذیر است؟ از نظر قانونی ، برای جلوگیری از سوuses استفاده مالی مانند پولشویی و استفاده از کارت های بانکی مسروقه ، هنگام خرید ارزهای دیجیتال احراز هویت لازم است و صرافی های معتبر باید کاربران آنها را شناسایی کنند. اما همانطور که می دانید اتریوم خرید و فروش در بازار آزاد است و می توانید افراد زیادی را بیابید که این ارز دیجیتال را بدون احراز هویت به شما ارائه می دهند.

دهلیز بخرید

برای خرید اتریوم می توانید به یک وب سایت معتبر مبادله ارز دیجیتال مراجعه کنید ، در این وب سایت های اینترنتی می توانید اتر را مستقیماً با کارت بانکی خود و به ریال خریداری کنید. اما در چه وب سایت هایی می توانید این خرید را انجام دهید؟ تمام کاری که شما باید انجام دهید جستجوی Atrium در Google است ، این تعداد زیادی وب سایت برای شما باز می کند که می توانید با استفاده از کارت بانکی خود به راحتی مستقیماً اتر دریافت کنید.

Bitcoin یا Tetra را از سایت های ایرانی با ریال و کارت بانکی بخرید و سپس در دفاتر ارزی مانند Bainance آن را به اتر تبدیل کنید.
اما در چه وب سایت هایی می توانید این خرید را انجام دهید؟ کافیست در اتریوم یک جستجوی گوگل انجام دهید ، این باعث می شود تعداد زیادی از وب سایت ها برای شما باز شوند که می توانید با استفاده از کارت بانکی خود به راحتی مستقیماً اتر دریافت کنید و پس از مشترک شدن و ثبت نام ، به راحتی می توانید اتر دریافت کنید.

دهلیز بخرید

فروش دهلیز

همانطور که در عناوین بالا ذکر کردیم ، اتریوم در بازار آزاد خرید و فروش می شود و شما می توانید بدون احراز هویت با بسیاری از افراد به راحتی تجارت کنید. پس از پیش بینی قیمت اتریوم در روز بازار جهانی ، می توانید با افرادی که می خواهند این ارز دیجیتال را از شما بخرند معامله کنید و ارز دیجیتال خود را در کیف پول خود قرار دهید و در عوض مبلغ توافق شده خود را دریافت کنید.

سوالات متداول درباره اتریوم

آیا قیمت دهلیز ثابت است؟

قیمت این ارز در هر زمان ممکن است تغییر کند.

آیا اتریوم در داخل ایران غیرقانونی است؟

با توجه به خرید و فروش زیاد این ارز در کشور ما ، باید بگوییم که غیرقانونی است.

آیا می توان اتریوم را با تلفن هوشمند استخراج کرد؟

یکی از روش های استخراج دهلیز ، تلفن های هوشمند است اما بازده بالایی ندارند.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *