بیوگرافی پارسیا پیوندی و همچنین زندگی پارسیا پیوندی مقاله ای است که امروز قصد داریم آن را پوشش دهیم. این شاخ مجازی یکی از شخصیت های خنده دار و شوخ طبع اینستا است که موضوعات خاصی را در سر خود پرورش می دهد. او اکنون یکی از شعبات اینستاگرام است ، فعالیت های خود را گسترش داده و اخیراً شاهد همکاری افرادی مانند منیژه با وی بوده ایم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

پارسیا پیوندی کیست؟

پارسیا پیوندی کیست؟

این روزها ، به لطف کرونا ، بخش زیادی از مردم بی خانمان شده اند ، فضای مجازی به ویژه در ایران گسترش چشمگیری یافته است. این گسترش همه جوانب را در بر می گیرد و بحث در مورد شاخ های مجازی فقط یکی از این جنبه هاست. فعالیت های این شاخ مجازی دقیقاً از ابتدای کرونا آغاز شد و به تدریج شاهد انتشار فیلم هایی با موضوع طنز از وی بودیم. او که به ساختن جریان زنده نیز علاقه مند است ، در ابتدای برخی از فعالیت های خود ، ما به صورت زنده و به صورت رقص استریپ از او دیدیم که البته ماهیتی طنز داشت.

همسر پارسیا پیوندی کیست؟

در مورد همسرش اختلاف نظر وجود دارد. برخی معتقدند که منیژه که با نام مستعار همسر عموی خود در فعالیت های خود حضور دارد ، همسر وی است و برخی دیگر می گویند که وی مجرد است و منیژه دوست دختر وی است.

اینستاگرام پارسیا پیوندی

اینستاگرام پارسیا پیوندی

پارسیا پیوندی اینستاگرام مرکز تمرکز خود را دارد و اکنون 3 صفحه با آدرس های مختلف دارد و تعداد دنبال کنندگان هر یک از این صفحات کاملاً متفاوت است. همانطور که گفته شد ، در صفحه پارسیا پیوندی وی فیلم های طنزآمیز منتشر کرده و اطلاعات زیادی درباره خودش به اشتراک نگذاشته است.

خانه باشگاه پارسیا پیوندی

همانطور که گفته شد ، این شاخ اصلی مجازی روی Insta متمرکز شده است و هنوز فعالیت خاصی در مورد سایر رسانه های مجازی نداشته است. با این حال ، به تازگی فعالیت در این رسانه مد شده است ، انتظار می رود که به زودی این شاخ مجازی نیز در این زمینه ظاهر شود.

YouTube پارسیا پیوندی

YouTube پارسیا پیوندی

همانطور که گفته شد ، صفحات رسمی این شاخ مجازی مربوط به اینستا است ، با این حال گفته می شود برخی از فیلم های وی در یوتیوب با واکنش برخی از وبلاگ نویسان ایرانی مواجه شده است.

حاشیه پارسیای پیوند داده شده

در فضای مجازی ، افرادی که می خواستند از میانبرهای شهرت استفاده کنند ، همیشه با ایجاد حاشیه و جنجال ایجاد می شدند. نمونه های زیادی در این زمینه وجود دارد و برخی از این افراد ، نه تنها با پیروی از چنین استراتژی پیشرفت نمی کنند ، بلکه برعکس ، مورد انتقاد منفی قرار می گیرند و از دست دادن پیروان خود را تجربه می کنند. در همین راستا ، پارسیا حاشیه هایی را نیز مرتکب شده است که در طول مقاله به آنها اشاره کردیم.

آیا پرونده تصاحب صفحه وحید خزایی صحت دارد؟

اطلاعات متناقضی در این زمینه وجود دارد و از آنجا که وحید خزاعی یکی از افرادی است که سعی در شایعه سازی برای خود داشته است ، نمی توان در این زمینه به طور قطعی اظهار نظر کرد.

شاخ های مجازی چگونه درآمد کسب می کنند؟

بزرگترین نگرانی شاخ های مجازی و همچنین وبلاگ نویسان افزایش تعداد دنبال کنندگان است تا بتوانند با شرکت های تبلیغاتی قرارداد ببندند. درآمد آنها ارتباط مستقیمی با تعداد پیروان آنها دارد.

یک لینک پارسیا چقدر درآمد دارد؟

یک لینک پارسیا چقدر درآمد دارد؟

پی بردن به درآمد واقعی وبلاگ نویسان و شاخ های مجازی در واقع کار ساده ای نیست ، زیرا بسیاری از افراد در مورد درآمد خود اغراق می کنند و برخی از افراد برعکس ، علاقه ای به افشای درآمد خود ندارند و اطلاعات مفیدی را به هواداران خود نمی دهند. با این حال ، یکی از ساده ترین فرمول ها برای پیش بینی درآمد افراد مشهور فعال در دنیای اینستاگرام ، پیروان واقعی آنها هستند؛ زیرا این روزها شرکت های تبلیغاتی تعرفه های نسبتاً مشابهی را براساس دنبال کنندگان صفحه در نظر گرفته اند که برای هر پست تبلیغاتی در اختیار دارندگان این صفحات قرار می دهند. پیش بینی می شود اگر این شاخ مجازی بتواند به فعالیت خود در صفحه با 1 میلیون فالوور وحید خزایی ادامه دهد ، برای هر پست تبلیغاتی خود حدود 8 تا 12 میلیون دریافت خواهد کرد و از آنجا که چندین صفحه مختلف را مدیریت می کند ، این مقدار می تواند در طول ماه بسیار بالا باشد

پارسیا پیوندی و بهادر وحشی

پارسیا در یکی از پخش های مستقیم خود ، دوستی خود را با بهادر وحشی اعلام کرد و گفته می شود که این دو به زودی در زمینه تولید محتوا همکاری خواهند کرد.

پارسیا پیوندی و وحید خزایی

پارسیا پیوندی و وحید خزایی

همانطور که در طول مقاله ذکر شد ، ابهاماتی در مورد صفحه اصلی پارسیا وجود دارد و باید منتظر واکنش پارسیا در پاسخ به آنها باشیم. گفته می شود که این صفحه بیش از 1 میلیون دنبال کننده دارد و توسط شخصی به نام شایان سعیدی به وی فروخته شده است.

این شاخ مجازی به چه چیزی معروف است؟

او به ساخت ویدئوهای طنز و کمدی علاقه دارد ، بیشتر به ساخت ویدئوهای غیر متعارف علاقه دارد و اخیراً از منیژه در فعالیت های اخیر خود استفاده کرده است. در این سریال او با نام مستعار عمو شناخته می شود و منیژه نیز به عنوان همسر عمو شناخته می شود.

پارسیا پیوندی کجاست؟

این وبلاگ نویس علاقه زیادی به انتشار اطلاعات شخصی خود ندارد ، اما گفته می شود که وی ساکن استانبول ترکیه است.

سوالات متداول

 1. نام همسر پارسیا پیوندی چیست؟

  نام همسرش منیژه است.

 2. نام پارسیا پیوندی و همسرش در این چیست؟

  پارسیا به عمو معروف است و منیژه به همسر عمو معروف است.

 3. پارسیا در چه سالی از ایران مهاجرت کرد؟

  اطلاعات زیادی در این مورد در دسترس نیست. وی هم اکنون در ترکیه اقامت دارد.

 4. صفحه اصلی پارسیا پیوندی چیست؟

  او دارای 3 صفحه مختلف به نام های parsiapeyvandi ، parsiaaa و parsiaaa.pv است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *