ملیکا تهامی یکی از مدل های اینستاگرام است که به دلیل چهره جذاب و مدلینگ برای یک آتلیه مشهور است. او که اکنون یک مدل ایرانی است ، در عکاسی ، آرایش و موسیقی نیز تخصص دارد.

ملیکا که یکی از شاخ های اینستاگرام نیز به شمار می رود ، اخیراً درگیر حواشی زیادی شده است. از ماجرای رابطه پنهانی او با علی یاسینی گرفته تا داشتن یک فرزند و سپس ازدواج با امیرحسین نامدار ، از جمله این حواشی است. در این مقاله ، بیوگرافی کوتاهی از او و علایق زندگی او و همچنین حاشیه های پیرامون این مدل را ارائه خواهیم داد. در این مقاله با ما همراه باشید.

بیوگرافی ملیکا تهامی چیست؟

بیوگرافی ملیکا تهامی چیست؟

ملیکا تهامی در سال 1996 در تهران متولد شد. وی تحصیلات خود را تا پایان تحصیلات در تهران ادامه داد و رشته طراحی لباس را در دانشگاه انتخاب کرد. او از نوجوانی به مدلینگ علاقه داشت. از این رو رشته طراحی لباس را در دانشگاه انتخاب کرد و در مقطع کارشناسی از این رشته فارغ التحصیل شد.

ملیکا کار خود را در دنیای مدلینگ آغاز کرد و این کار را از فضای مجازی و اینستاگرام آغاز کرد. او قبل از جراحی زیبایی دنبال کنندگان زیادی در اینستاگرام نداشت. وی پس از انجام جراحی های بینی و گونه در صورت خود ، توانست فالوورهای زیادی را در اینستاگرام به خود جلب کند.

مدتی بعد ، ملیکا درخواستی را از طریق اینستاگرام دریافت کرد تا برای یک استودیو الگو شود. آتلیه گلرخ چهره او را مناسب کار خود دانست و به همین دلیل او را برای تست مدلینگ دعوت کرد. از آن زمان ، او بیشتر مورد توجه قرار گرفت و رسما وارد تجارت مدل شد.

ملیکا علاوه بر شغل اصلی خود ، به آرایشگری و به ویژه آموزش آن علاقه داشت. او مدتی به عنوان آرایشگر آموزش دید و اکنون از کاشت ناخن و تزئینات مربوط به آن نیز لذت می برد.

این مدل اینستاگرام کجاست؟

ملیکا تهامی در تهران زندگی می کند. وی علاوه بر مشارکت در مدلینگ و تبلیغات ، به همراه برادرش در تهران کافی شاپ راه اندازی کرده است. البته او خود در این کافی شاپ حضور ندارد و تنها قصد ایجاد فضای جدید در کافی شاپ را داشته است. این کافی شاپ فضای جالبی برای مطالعه دارد.

وی در تهران علاوه بر این آثار به هنر عکاسی نیز می پردازد. این کار که یکی از علاقه های او در کودکی بود امروز به صورت حرفه ای انجام می شود. عکس های او از طبیعت تهران و چشم اندازهای دیدنی آن همه در صفحه اینستاگرام وی وجود دارد. علاوه بر این هنرها ، وی به نوشتن نیز علاقه دارد. چند سال پیش ، رمانی از وی منتشر شد به نام از الف تا الف.

داستان ملیکا تهامی و علی یاسینی چیست؟

پس از مشهور شدن ملیکا ، در فضای مجازی خبری مبنی بر ارتباط وی با علی یاسینی منتشر شد. علی یاسینی یکی از خوانندگان پاپ کشور است که در سال 1994 متولد شد. او سبک خاصی در موسیقی ایجاد کرده و با خوانندگانی مانند آرش و مسیح همکاری کرده است.

داستان علی یاسینی و ملیکا تهامی به دوبله ای برمی گردد که ملیکا با ترانه های علی یاسینی منتشر کرد. در میان خوانندگانی که با آنها دوبله می کرد ، توجه بیشتری به علی یاسینی داشت. این توجه در سال 1399 ، در دوره گسترش تاج ، افزایش یافت. در زمانی که ارتباطات همه مجازی بود ، فضای مجازی بسیار محبوب بود. در این میان افراد مشهور اینستاگرام سعی داشتند به هر طریقی افراد را به صفحات خود جلب کنند.

این اقدام ملیکا ارتباطی را با درخواستهایی که بین وی و علی یاسینی رد و بدل شده بود ، ایجاد کرد. البته شایعه شده بود که این دو مدت طولانی با هم رابطه داشته اند و اکنون رابطه خود را علنی کرده اند.

آیا ملیکا یک دختر دارد؟

آیا ملیکا یک دختر دارد؟

رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی فراتر از تصور همه بود. امین فردین در سال 1399 در برنامه خود رابطه پنهانی این دو را فاش کرد. موضوع این روابط ملیکا ، یک نوزاد دختر 4 ماهه است. امین در برنامه خود در سال 1399 ادعا می کند که آنها دختری دارند که به دنیا آمده اما با آنها زندگی نمی کند.

امین فردین پیش از افشای این حادثه در یک ویدئو ، همچنین به تماس های علی یاسینی و ملیکا با وی اشاره کرد که خواستار پخش نشدن خبر بودند. حتی تهدیدهایی از جانب آنها صورت گرفته است.

این ادعا توسط ملیکا نه تأیید شد و نه تکذیب شد. با این وجود عدم پیگیری وی در مورد اتهام مطرح شده توسط امین فردین ، ​​حقیقت ماجرا را بیش از پیش روشن می کند. هم اکنون مشخص نیست که وی پس از ترک پست خود چه کاری انجام خواهد داد.

فعالیت های اینستاگرام در اینستاگرام چیست؟

ملیکا تهامی قبل از اینکه ماجرای رابطه نامشروع او با علی یاسینی و دخترشان فاش شود ، در اینستاگرام فعال بود. او برای عکاسی گلرخ کار تبلیغاتی انجام داد او عکس هایی را که با دوربین گرفته در اینستاگرام خود قرار داده و بعضاً کارهای تبلیغاتی را نیز قبول می کرده است.

پس از فاش شدن رابطه اش با علی یاسینی ، حضور او در اینستاگرام کاهش یافت. پس از مدتی ، امین فردین به داستان فرزندآوری آنها اشاره كرد ، زیرا با اظهارنظرهای توهین آمیز روبرو شد و صفحه خود را حذف كرد. وی در حال حاضر صفحه ای در اینستاگرام ندارد. اینستاگرام ملیکا تهامی همچنین برای دسترسی شما فراهم شده است.

بد نیست بدانید که مدتی توسط سایت پیش بینی فوتبال نیز این مدل تبلیغ می شد که شایعات زیادی را در این زمینه ایجاد کرد.

داستان عکس های برهنه ملیکا تهامی چیست؟

ملیکا در یکی از عکسهای اینستاگرامی خود عکسی از خودش با خال کوبی روی آن منتشر کرد. در این عکس که نیمه برهنه است ، او این متن را خال کوبی کرده است.

من شیخ سیاه آن روز هستم که در اواخر عمر خدای خود را در موهای تو از دست داد / تو کسی هستی که قلبش لبخندش را لکه دار می کند / کسی که هرگز پیدا نمی شود / مادرم سپس از من می پرسد که چگونه هستی / من مادر نمی تواند غم و اندوه فرزند خود را تحمل کند

این مقاله شعری از کاظم بهمنی است.

عکس های او قبل از عمل چگونه است؟

ملیکا همه عکسهایش را بعد از عمل صورتش پاک کرد. از آن به بعد ، او فقط عکسهای خود را با اقدامات زیبا در صفحه خود قرار داد. هنوز مشهور نبود و مخاطبان زیادی نداشت. اما بعد از مشهور شدن او ، برخی از عکس های قبل از عمل وی توسط برخی افراد منتشر شد.

آیا ملیکا تهامی آهنگی خوانده است؟

آیا ملیکا تهامی آهنگی خوانده است؟

تاکنون در مورد مدل سازی و فعالیت های عکاسی این شاخ اینستاگرام صحبت شده است. اما شاید جالب باشد که بدانید او آهنگهایی را نیز خوانده است. Accident ، Dead Sense و Five in the Morning اولین آهنگهایی هستند که وی در دو سال گذشته خوانده است.

ترانه “پنج صبح” اولین قرار ملاقات ما ، روایتی از زندگی شخصی وی است. با گوش دادن به صدای او متوجه خواهید شد که تغییراتی در صدای وی ایجاد شده است.

همسر این مدل ایرانی کیست؟

پس از ماجرای ملیکا و علی یاسینی که با بسته شدن صفحه اینستاگرام وی به پایان رسید ، شایعاتی در مورد ازدواج وی منتشر شد. اولین شخصی که به عنوان همسر ملیکا نامگذاری شد امیر حسین معروف بود. امیرحسین مانند ملیکا یک مدل اینستاگرام است که در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد.

انتشار آهنگ هایی با صدای ملیکا تهامی این شایعه را ایجاد کرد که وی با امیرحسین رابطه دارد و او آهنگ های او را تنظیم کرده است. با این حال ، این شایعه هنوز توسط ملیکا تأیید نشده است.

درآمد ملیکا تهامی چقدر است؟

درآمد ملیکا تهامی چقدر است؟

ملیکا تهامی از منابع مختلف درآمد کسب می کند. درآمد میلیونی وی از منابع زیر تأمین می شود.

  1. کار مدل سازی برای مارک ها و استودیوهای مختلف
  2. کافی شاپ شخصی خود را تبلیغ کنید و مشتری جذب کنید
  3. آموزش آرایشگری و کاشت ناخن
  4. قبل از حذف صفحه شخصی خود در اینستاگرام تبلیغ کنید

ماشین ملیکا تهامی چیست؟

در عکس هایی که از خودش و دوستانش ارسال کرد ، 207 در بیشتر آنها بود. به نظر می رسد این ماشین متعلق به او باشد. البته خانواده آنها از نظر اقتصادی در سطح بالایی قرار دارند و به نظر می رسد او ماشین های دیگری نیز دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

ملیکا تهامی کیست؟

ملیکا تهامی مدل اینستاگرام است که با عکس های تبلیغاتی خود از یک آتلیه مشهور شد.

علایق شخصی ملیکا تهامی چیست؟

او به مدل سازی ، آرایشگری ، عکاسی و موسیقی علاقه مند است.

آیا ملیکا تهامی باردار است؟

ملیکا مدتی است با علی یاسینی رابطه دارد و از او بچه دار شده است اما خودش این موضوع را تکذیب می کند.

ملیکا تهامی با کی ازدواج کرده بود؟

پس از انتشار آهنگ های ملیکا تهامی ، ماجرای ازدواج وی با امیرحسین نامدار مطرح شد. یک سوال اضافه کنید

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *