ملیسا میسا یک فیلیپینی الاصل است که در کالیفرنیا متولد شد و اکنون همسر شادمهر عقیلی است.

بیوگرافی ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی

بیوگرافی ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی

ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی است. شادمهر عقیلی مدیر سایت Bat Magic ، یکی از خوانندگان برجسته ایرانی است که از سال 1996 در زمینه آواز فعالیت می کند. او مدتی در ایران زندگی کرد اما در سال 2006 از ایران مهاجرت کرد. علاوه بر حرفه خوانندگی ، همچنین در خارج از کشور موسیقی ساخت و اکنون یکی از بهترین آهنگسازان جهان است و افراد زیادی با او کار می کنند.

در سال 2011 ، شادمهر عقیلی تصمیم به ازدواج گرفت و با دختری فیلیپینی ازدواج کرد. ملیسا میسا دانش آموخته تئاتر است و در دانشگاه با شادمهر عقیلی ملاقات می کند. این دو زوج خوشحال مراسم ازدواج خود را در ساحل برگزار کردند و با یکدیگر پیمان بستند. اکنون آنها همچنین یک دختر زیبا به نام ملینا دارند.

دختر ملیسا میسا چیست؟

ملیسا میسا ، همسر شادمهر ، یک دختر به نام ملینا دارد. پنج سال پس از ازدواج شادمهر با ملیسا ، آنها فرزند اولشان ، ملینا را به این دنیا دعوت می کنند. ملینا شباهت زیادی به پدرش دارد و تنها شباهت او به مادر چشمان اوست. ملینا درست زمانی که شادمهر و همسرش ملیسا از هم جدا می شدند به دنیا آمد.

در واقع ، بعد از ازدواج ، شادمهر با یکدیگر به مشکل خورد زیرا ملیسا مانند یک زن ایرانی انتظاراتش را برآورده نکرد. شبانه روز رسانه ها خبر جدایی احتمالی این زوج را تیتر می کردند که به نوبه خود تنش بیشتری در روابط آنها ایجاد می کرد. در اواسط سال 2015 ، این زوج رسماً اعلام کردند که می خواهند از هم جدا شوند اما پس از طلاق متوجه شدند که ملیسا باردار است و این دوباره پایه های ازدواج آنها را مستحکم کرد. ملینا در سال 2016 متولد شد و زندگی را برای والدینش شیرین کرد.

ازدواج شادمهر عقیلی و ملیسا

ازدواج شادمهر عقیلی و ملیسا

ازدواج ملیسا میسا و شادمهر بسیار تصادفی بود. بعد از رابطه شادمهر با ژیلا کلانتری و میزان حواشی این زوج ، هیچکس فکر نمی کرد که شادمهر عقیلی دوباره وارد چنین رابطه جدی شود.

در سال 2010 ، پس از مهاجرت شادمهر ، وی به کالج هنر در سن دیگو رفت و در آنجا تحصیل موسیقی را آغاز کرد. ملیسا میسا که در همان دانشکده مشغول تئاتر بود ، در یک کنفرانس دانشگاه با شادمهر دیدار کرد. در دانشگاه هیچ کس نمی دانست که شادمهر خواننده برجسته ایرانی است ، او بسیار خاکی بود و تحصیلات خود را بدون هیچ حاشیه ای ادامه داد.

در روزهای آخر فارغ التحصیلی شادمهر عقیلی ، دانشکده کنفرانسی را با حضور همه دانشجویان از جمله ملیسا برگزار می کند. این دو زوج در آن کنفرانس با هم ملاقات می کنند و یک رابطه عاشقانه را شروع می کنند و دو سال بعد ازدواج می کنند.

عکس های ملیسا میسا را ​​از کجا می توانیم ببینیم؟

نه تنها یک خواننده مشهور یا یک فرد مشهور شما را به حاشیه می برد بلکه همسر یک خواننده مشهور نیز مشکلات خاص خود را دارد.

ملیسا پس از ملاقات با شادمهر و شروع رابطه ، به محبوبیت خود در میان ایرانیان پی برد ، اما هرگز دوست نداشت بسیاری از عکس ها و فیلم های خود را در شبکه های مجازی ببیند ، بنابراین تا زمان تولد ملینا ، تقریبا هیچ عکسی از ملیسا در فضای مجازی وجود نداشت. . اما پس از تولد ملینا ، این خانم همچنین شروع به انتشار عکس های خانوادگی کرد و از این بابت بسیار خوشحال شد.

انتشار عکس های ملیسا در فضای مجازی واکنش های زیادی را به همراه داشت ، برخی از طرفداران او را به دلیل حمله به صفحات شخصی وی مورد انتقاد قرار دادند و در مقابل او طرفداران نیز او را بسیار تحسین کردند.

اکنون می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل و اینستاگرام به راحتی عکس ها و فیلم های شادمهر ، ملیسا و ملینا را مشاهده کنید.

اصالت ملیسا میسا به کجا برمی گردد؟

ملیسا میسا یک فیلیپینی الاصل است که در کالیفرنیا متولد شده و تمام زندگی خود را در کالیفرنیا زندگی کرده است. ایرانی نبودن ملیسا انتقادات و حواشی زیادی را از طرف هواداران به همراه داشت. برخی با شادمهر عقیلی مخالفت کردند و برخی آن را تحسین کردند و شادمهر در پاسخ به این س whyال که چرا دختری غیر ایرانی را انتخاب کرد ، گفت که عاشق ملیسا شده است و این برای کسی که عاشق است اهمیتی ندارد. چه عشق او ایرانی باشد و چه خارجی ، مهم این است که من با ملیسا آرام و خوشحال هستم.

شادمهر چندین آهنگ برای ملیسا خوانده است و حتی ملیسا در چندین نماهنگ شادمهر حضور دارد. ملیسا ایرانی نیست اما عاشق فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی است ، خصوصاً در غذاهای ایرانی و موسیقی سنتی. او دستور همه غذاهای ایرانی را به خاطر می آورد و اکنون یک نوازنده دو رشته است و عاشق این هنر است.

اینستاگرام ملیسا مسا

اینستاگرام ملیسا مسا

ملیسا میسا ، مانند دیگر چهره های مشهور ، به عنوان همسر یکی از محبوب ترین خوانندگان پاپ ایران ، یک صفحه شخصی در اینستاگرام دارد. او پس از تولد دخترش ، عکس هایی از خودش و خانواده اش را منتشر کرد و در آنجا بود که صفحه اینستاگرام خود را راه اندازی کرد. اکنون ملینا شادمهر ، دختر ملیسا نیز صفحه شخصی خود را در اینستاگرام دارد.

ملیسا فیلم ها و عکس های خیریه ها و مراکز بی خانمانی را در اینستاگرام خود منتشر می کند. همچنین ، یکی از موضوعات اصلی صفحه اینستاگرام وی ، حمایت از حیوانات است. ملیسا همچنین عکس ها و فیلم هایی از خودش و ملینا و شادمهر عقیلی را به صورت داستان و پست منتشر می کند و در همه آنها از زندگی و خانواده خود بسیار راضی است. وی حتی نام خود را ملیسا شادمهر در قسمت بیو اینستاگرام به ثبت رسانده است که نشان دهنده علاقه زیاد وی به همسرش است.

در صفحه اینستاگرام ملیسا مسا عکس باز و خیلی برهنه نیست و او همیشه سعی می کند با بهترین نوع پوشش حضور داشته باشد ، که نتیجه علاقه و احترام او به آداب و رسوم ایرانی است.

حاشیه های ملیسا میسا به چه مواردی مربوط می شود؟

بعد از اینکه ملیسا با شادمهر آشنا شد ، شایعاتی درباره او به گوش می رسید. برخی معتقد بودند که شادمهر حتی زمانی که در ایران با ژیلا کلانتر بود وارد زندگی ملیسا شده است و این یکی از دلایل مهاجرت شادمهر به خارج از کشور است. کرد

مدتها مردم او را شوهر دزد ، عشق دزد و امثال اینها می نامیدند و تمام صفحات مجازی پر از این کلمات بود. چند ماه بعد ، شادمهر عقیلی در مصاحبه ای این موضوع را تکذیب کرد و گفت وقتی من در ایران بودم هیچ آشنایی با ملیسا نداشته است. جدا از این ، من در سال 2006 مهاجرت کردم و در سال 2009 با ملیسا آشنا شدم و اینها هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. من همسرم را دوست دارم و حاشیه های ایجاد شده برای او را اصلا دوست ندارم.

بعد از این موضوع ، حادثه دوم زمانی بود که زن و شوهر می خواستند از یکدیگر جدا شوند ، سیل عجیبی از اظهار نظرهای منفی به سمت آنها هجوم آورد ، شادمهر و همسرش در وضعیت دشواری قرار داشتند ، اما با شنیدن خبر بارداری ملیسا و آنها بازگشتند بعد از مدتی ، این حاشیه ها از بین رفت.

ملیسا چگونه با شادمهر ملاقات کرد؟

ملیسا چگونه با شادمهر ملاقات کرد؟

هنوز هم حاشیه هایی تحت عنوان آشنایی ملیسا و شادمهر عقیلی وجود دارد. برخی معتقدند که مالباسا یکی از رقاصان موزیک ویدیو های شادمهر است و در عین حال آنها با یکدیگر آشنا می شوند.

برخی می گویند ملیسا از زمان حضورش در ایران با شادمهر رابطه داشته و او را به خارج از کشور برده و به نوعی روی او سرمایه گذاری کرده و اسپانسر وی شده است.

اما واقعیت این است که شادمهر پس از مهاجرت به خارج از کشور شروع به ادامه تحصیل در دانشکده هنر می کند و در روزهای آخر دانشگاه و فارغ التحصیلی وی ، دانشکده کنفرانس و جشنی را برگزار می کند که طبق آن همه دانشجویان حضور دارند ملیسا و شادمهر عقیلی پشت میز می نشینند و پس از مدتی شروع به صحبت و گفتگو در مورد رشته تحصیلی خود می کنند و این آشنایی منجر به ایجاد رابطه ای عاشقانه می شود ، آنها دو سال نامزد کردند و سپس در سال 1390 ازدواج کردند و اکنون یک دختر زیبا دارند به نام ملینا.

سوالات متداول

ملیسا کجاست؟

ملیسا میسا یک فیلیپینی الاصل است که در کالیفرنیای آمریکا متولد شده و تمام عمر خود را در آنجا زندگی کرده است.

آیا ملیسا از شادمهر بزرگتر است؟

ملیسا در واقع دو سال از شادمهر عقیلی کوچکتر است.

فرزند ملیسا و شادمهر دختر است یا پسر؟

فرزند این زوج دختر زیبایی به نام ملینا است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *