سامان اقدمی ، جوان 24 ساله تبریزی که یکی از هکرهای سایت شرط بندی پوکر است. البته بیشتر مردم او را با ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام شاهین نجفی می شناسند. این جوان تبریزی بسیار ساده و معمولی است. وی مدتی صفحات و سایتهای مختلف ایرانی و بین المللی را هک کرد. به شکلی که او را به همه دنیا بشناساند. در ادامه بیشتر او را معرفی خواهیم کرد.

بیوگرافی سامان اقدمی

بیوگرافی سامان اقدمی

سامان اقدمی یکی از پسران جوان ایرانی است که از هوش و استعداد زیادی برخوردار است. وی در سال 1997 در شهر تبریز متولد شد. سامان کسی بود که تعریف و دیدگاه مردم را از هکر متمایز کرد ، زیرا از نبوغ و استعداد خود در زمینه درست استفاده کرد. این جوان 24 ساله تبریزی از آن هکرهایی است که بیشتر در صفحات چهره های ضد ایرانی ، اهانت به ائمه جماعات و بازیگران معروف خارجی نفوذ می کند و عکس تراکتورسازی را در صفحه آنها قرار می دهد.

سامان اقدمی که در تبریز زندگی می کند. وی در حال حاضر دانشجوی سال آخر پزشکی است. وی هرگز به طور حرفه ای و آکادمیک در رشته کامپیوتر تحصیل نکرده است. به گفته وی ، او هرگز در زمینه کامپیوتر یا برنامه نویسی معلم یا استادی نداشته است. اما او نه تنها بهترین هکر در ایران است. وی همچنین یکی از فوق العاده ترین نوابغ در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر است.

آیا سامان اقدام یک هکر است؟

سامان که در حال حاضر دانشجوی سال آخر پزشکی است ، به دلیل علاقه زیادی که به کامپیوتر داشت ، از 9 سالگی به طور مداوم با کامپیوتر شروع به کار کرد. وی تحقیقات زیادی در مورد رایانه ها و نحوه هک سیستم ها انجام داد و سرانجام از 16 سالگی به صورت حرفه ای شروع به کار کرد. او در زمینه کامپیوتر یا برنامه نویسی استاد و استاد نداشت. تنها با مطالعه توانست به این توانایی دست یابد.

او به صفحاتی در اینستاگرام حمله می کند که علیه ایران یا اسلام صحبت می کنند و پس از هک کردن آنها به عنوان نماد خود ، پرچم تراکتورسازی را منتشر می کند. یکی از اولین هک های ملی و نمادین وی حمله به رپ معروف صفحه ایرانی ، شاهین نجفی بود. پس از آن این پسر ایرانی اقدامات ملی دیگری نیز انجام داده است. اندکی پس از هک شدن صفحه شاهین نجفی ، وی صفحات و وب سایت های کشورهای عربی و اسرائیلی را هک کرد.

وی اکنون به عنوان یکی از هکرهای بزرگ جهان شناخته می شود و هدف وی از این حملات سایبری نشان دادن قدرت کشور بود. او اغلب سایت هایی را که از ایمن ترین سایت های اسرائیلی و عربی بودند ، هک می کرد. وی همچنین صفحات اینستاگرام افرادی مانند شاهزاده عرب سرین و ندا یاسی را هک کرده است. تمام آثار او نمادین است و قدرت کشور را به تمام جهان نشان می دهد.

سامان اقدمي اينستا

سامان اقدمي اينستا

سامان اقدمی ، جوان 24 ساله تبریزی از آن هکرهایی است که بیشتر در صفحات چهره های ضد ایرانی نفوذ می کند ، به امامان معروف و بازیگران خارجی توهین می کند و عکس تراکتورسازی را در صفحه آنها قرار می دهد. یکی از وظایف وی هک صفحه شاهین نجفی ، خواننده رپ ایرانی است. وی همچنین صفحات اینستاگرام افرادی مانند شاهزاده عرب سرین و ندا یاسی را هک کرده است.

او یک هکر سفیدپوست است. هکرهای سفید نوابغ و هکرهای مشهوری هستند که از هوش و استعداد خود برای کمک به مردم و انجام کارهای درست استفاده می کنند. به نوعی این هکرها از نبوغ و استعداد خود در زمینه درست استفاده می کنند. در عین حال ، بیشتر آنها در سازمان های دولتی کار می کنند و در نقشه های امنیتی استفاده می شوند.

هکر صفحه شاهین نجفی کی بود؟

سالها پیش وب سایت خواننده توهین کننده ، “شاهین نجفی” توسط یک ایرانی هک شد و سپس شاهین نجفی از اسرائیل کمک گرفت و امنیت تمام صفحات خود را برقرار کرد ، اما سامان اقدامی دوباره صفحه اینستاگرام خود را هک کرد. سامان معتقد بود که شاهین نجفی برای فعالیتهای خود از اسرائیل دستور می گیرد. کارهای او نمادین بود و قدرت کشور را به تمام جهان نشان می داد.

سامان اقدامی به دلیل اهانت به ائمه اطهار صفحه شخصی شایان نجفی در اینستاگرام را هک کرد. وی ابتدا تصویر ایران را به عنوان مشخصات شاهین نجفی قرار داده و سپس صفحه رهبری را برچسب گذاری کرده ، تصویر امام حسین (ع) را قرار داده و مانند همیشه تصویر تراکتور را به عنوان نماد خود در صفحه شخصی شاهین نجفی قرار داده است. اینستاگرام در اسپانیا با وجود همه تلاش هایش نتوانست صفحه شاهین نجفی را از او پس بگیرد.

درآمد سامان اقدمی چقدر است؟

درآمد سامان اقدمی چقدر است؟

سامان اقدمی نه تنها بهترین هکر در ایران ، بلکه یکی از فوق العاده ترین نوابغ جهان در زمینه برنامه نویسی و رایانه است. اما او تاکنون از این راه درآمد کسب نکرده است. تمام آثار او نمادین است و قدرت و عزت کشور را به جهانیان نشان می دهد. او همیشه سعی می کند با ادارات ، سازمان ها و م institutionsسساتی که به او نیاز دارند کار کند ، اما هرگز به استخدام فکر نکرده است.

وی یکی از نوابغ ایرانی در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر است. او برخلاف علاقه به مسائل رایانه ای ، پزشکی را انتخاب کرد و در حال حاضر سالهای آخر تحصیل خود را در دانشگاه ارومیه می گذراند. وی همچنین برای مجلات مختلف شعر سروده و فعالیت های مختلفی انجام داده است. همه کارهای او از علاقه است و هیچ یک را هدف قرار نداده است. کارهای او نمادین بود و قدرت کشور را به تمام جهان نشان می داد.

همسر سامان اقدمی کیست؟

سامان اقدمی یکی از پسران جوان ایرانی است که از هوش و استعداد زیادی برخوردار است. وی در سال 1997 در شهر تبریز متولد شد. سامان کسی بود که تعریف و دیدگاه مردم را از هکر متمایز کرد ، زیرا از نبوغ و استعداد خود در زمینه درست استفاده کرد. او به صفحاتی در اینستاگرام حمله می کند که علیه ایران یا اسلام صحبت می کنند. و پس از هک کردن آنها به عنوان نماد خود ، پرچم تراکتورسازی را آزاد می کند.

سامان در مصاحبه ای گفت که پدرش واقعاً از او حمایت می کند و همیشه او را در این راه تشویق می کند ، مادرش مخالف اعمال او نیست اما او بی خیال است و با عملی که انجام داده کنار آمده است. وی تاکنون هیچ صفحه ایرانی را هک نکرده است و برعکس ، همیشه سعی کرده است به طور رایگان به همه هموطنان خود ، به ویژه مردم تبریز کمک کند و امنیت صفحات آنها را برقرار کند. تمام آثار او نمادین است و قدرت کشور را به تمام جهان نشان می دهد.

عکسهای سامان اقدمی را کجا می توانیم ببینیم؟

عکسهای سامان اقدمی را کجا می توانیم ببینیم؟

برخلاف بسیاری از هکرها که برای مردم ناشناخته مانده اند ، این جوان با استعداد ایرانی خود را به طرق مختلف به مردم معرفی کرده است. برای مشاهده تصاویر این نبوغ ایرانی می توانید صفحه شخصی وی را در اینستاگرام دنبال کرده و یا حتی نام او را در مرورگرهای مختلف جستجو کرده و همچنین عکس های این جوان یا فیلم های موجود در وی را در آپارات دنبال کنید.

هکر سامان ویلسون

سامان ویلسون که یکی از خواننده هاست رپ فارسی ، که طرفداران زیادی دارد. صفحه اینستاگرام سامان ویلسون به دلیل تهمت راجب مردم ترک زبان ایران توسط سامان اقدامی هک شد. هک شدن صفحه وی برای سامان نیز اشکالاتی داشت. مخالفان وی حمله به پیج را آغاز کردند.

بعد از اینکه این اتفاقات جنجال زیادی به پا کرد ، وی یکی از صدای ویلسون را آزاد کرد. سامان ویلسون ، یکی از رپرهای معروف پارسی ، در یکی از صداهای خود با سهراب ام جی به ترک های ایران تهمت می زند. این باعث می شود صفحه خود را هک کند.

زمینه عمل دانشجویی چیست؟

سامان اقدمی دانشجوی پزشکی دانشگاه ارومیه است.

سامان اقدمی از چه سنی به طور حرفه ای هک را دنبال می کرد؟

به دلیل علاقه زیادی که به کامپیوتر داشت ، از 9 سالگی به طور مداوم با کامپیوتر کار خود را شروع کرد. سرانجام ، وی از 16 سالگی به طور حرفه ای شروع به کار کرد.

سامان اقدمی چرا صفحه سامان ویلسون را هک کرد؟

صفحه اینستاگرام سامان ویلسون به دلیل تهمت راجب مردم ترک زبان ایران توسط سامان اقدامی هک شد.

قانون هک کردن چقدر درآمد دارد؟

اگرچه او یکی از فوق العاده ترین نوابغ جهان در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر است. اما او تاکنون از این راه درآمد کسب نکرده است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *