در این مقاله ، ما می خواهیم در مورد افشاگری های ساشا سبحانی در Manoto صحبت کنیم ، برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. و سخنان یکی از صاحبان بزرگ سایت پیش بینی فوتبال ایران را برای اولین بار مشاهده کنید.

مصاحبه با ساشا سبحانی در مانوتو

مصاحبه با ساشا سبحانی در مانوتو

همه ایرانیان شبکه Manoto را می شناسند که یکی از مشهورترین شبکه های مستقر در لندن است. کانال مانوتو وی اخیراً با یکی از افراد مشهوری که تقریباً همه در اینستاگرام می شناسند ، یعنی ساشا سبحانی ، مصاحبه جنجالی داشته است. گفتگوهایی که در این شبکه و بین مجری و این شخص انجام شد بسیار بحث برانگیز بود و حاوی موجی از انتقادات نیز بود.

ساشا در مورد آقازاده صحبت می کند

گفتگوهایی که بین مجری (پوریا زراعتی) و ساشا سبحانی در مانوتو صورت گرفت در مورد اشراف کشور بود و این شخص همچنین خورده شدن پول ملت توسط اشراف را افشا و انتقاد کرد. این سخنان را نجیب زاده ای بیان کرده و همین امر موجی از انتقادات را به همراه داشته است.

ساشا سبحانی در مانوتو چه گفت؟

سخنان ساشا سبحانی در مانوتو بسیار جنجالی بود به طوری که بسیاری از دنبال کنندگان در اینستاگرام درباره آن اظهار نظر کردند و گفتند که او یک آقایی خوش اخلاق بود و با پول مردم ایران فرار کرده است و هنوز هم دست از سر مردم ایران بر نداشته و سایت های مختلف شرط بندی را برای خوشحالی مردم راه اندازی کرده است.

سخنان ساشا سبحانی و پوریا زراعتی به کجا رسید؟

سخنان ساشا سبحانی و پوریا زراعتی به کجا رسید؟

این مصاحبه زمانی جالب شد که مردم فهمیدند توسط پوریا زراعتی انجام شده است ، زیرا او در پرسیدن س fromال از مخاطبان خود بسیار ماهر است. همانطور که پوریا زراعتی در Manoto از ساشا س questionsالات مختلفی پرسید ، وی در مورد دستگیری ساشا نیز س veryال بسیار بحث برانگیزی را مطرح کرد. ساشا سبحانی در مانوتو در ابتدا اظهار داشت که وقتی پلیس اسپانیا مرا برای رفتن به آنجا احضار کرد بسیار شوکه شدم.

بعد از اینکه به آنجا رفتم ، فهمیدم که ایران مرا بدون هیچ مدرکی به قاچاق انسان متهم کرده است. بعد از این و وقتی به دادگاه رفتم و قاضی پرونده من را دید حتی بدون درخواست وثیقه از من ، او مرا آزاد كرد و گفت تو می توانی بروی.

ساشا سبحانی در اتاق خبر چه گفت؟

در اتاق خبر صحبت های زیادی بین این دو صورت گرفت. ساشا بیشتر درباره موضوع دستگیری خود در اسپانیا و دلیل آن و اوضاع آشفته ایران صحبت کرد. زراعتی همچنین از ساشا سبحانی درباره عکسی که با آقای ظریف و مسابقات پوکر وی گرفته پرسید.

موضوع عکس ساشا با آقای ظریف

ساشا سبحانی در مانوتو درباره این عکس گفت که آقای روحانی و آقای ظریف برای هیاتی به ارمنستان آمده بودند و من رابطه خوبی با پسر سفیر ایران در ارمنستان داشتم و در آن زمان من هم در ارمنستان بودم و آنها هم بودند قادر به آنها اتاقی برای من در همان هتل آقای ظریف گرفتند و از این طریق من توانستم او را ببینم و عکس یادگاری بگیرم.

ساشا سبحانی همچنین در مانوتو افزود که حاشیه ایجاد شده برای این عکس را درک نمی کند ، زیرا هر ایرانی در ارمنستان می توانست این عکس را با آقای ظریف بگیرد.

داستان ساشا سبحانی درباره احمدی نژاد چه بود؟

داستان ساشا سبحانی درباره احمدی نژاد چه بود؟

مدتی پیش عکسی از احمدی نژاد در کنار ساشا سبحانی منتشر شد و در یکی از گفتگوها احمدی نژاد در پاسخ به س aال خبرنگاری از وی پرسید: “آیا شخصی را که با شما عکس گرفته را می شناسید؟” او پاسخ داد که من فقط با شخصی که از من خواسته با او عکس بگیرم عکس گرفتم و من اصلاً او را نمی شناسم ، آیا او فرد مهمی است؟ این گفتگوها حاشیه های جنجالی داشت و ساشا در داستان های خود به این مکالمات پاسخ می داد.

ساشا سبحانی و افشاگری درباره آقایان

وقتی مجری برنامه درمورد شایعات مربوط به پولشویی ساشا سبحانی در مانوتو صحبت کرد. ساشا در مورد این شایعات گفت که من پولشویی نکرده ام و آنها به من تهمت می زنند فقط به این دلیل که من عکس های زیادی را اینجا می گذارم.

خرج پول ملت ایران توسط آقازاده ها

خرج پول ملت ایران توسط آقازاده ها

البته ساشا سبحانی در مانوتو همچنین اضافه کرد که تمام اشراف با پول ملت ایران در بهترین مکانهای جهان مشغول تفریح ​​هستند و این پول را بدون اینکه کسی از آنها س askingالی بپرسد خرج می کنند. من آمار تمام کارهایی که این بزرگواران انجام داده اند را دارم و اگر کفش های بیشتری برای من درست کنند ، همه این اسناد را بردارم.

برای مردم ایران واکسن بخرید

ساشا سبحانی همچنین در ادامه سخنان خود در مانوتو گفت که بهتر است مقامات پول کمتری برای نوه هایشان بفرستند و کمی درباره مردم ایران فکر کنند و واکسن بخرند و تعداد بیشتری از این افراد را تا مرز مرگ نفرستند. .

سوالات متداول درباره ساشا سبحانی در Manoto

ساشا سبحانی در Manoto بیشتر درباره چه موضوعاتی صحبت کرد؟

ساشا سبحانی بیشتر در مورد موضوع دستگیری و همچنین بی گناهی و اوضاع آشفته ایران و آقازاده ها صحبت کرد.

جریان عکس ساشا با آقای ظریف چقدر بود؟

ساشا سبحانی در مانوتو اظهار داشت که من در همان هتل آقای ظریف در ارمنستان اتاقی داشتم و از این طریق توانستم با او عکس یادگاری بگیرم.

دلیل دستگیری ساشا سبحانی در مانوتو چه بود؟

ساشا سبحانی در مانوتو اظهار داشت که ایران الکی مرا به قاچاق انسان متهم کرده است و به همین دلیل پلیس اسپانیا مرا احضار کرد تا به آنجا بروم و درباره آن توضیح دهم.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *