از گذشته تا به امروز ، رقص و رقص در میان مردان جایگاه ویژه ای داشته است و بسیاری از افراد توانسته اند در این زمینه مشهور شوند و برای خود شهرت کسب کنند ، از جمله رقصندگان ایرانی مانند محمد خردادیان ، سحر ، نیلی افشار و… کرد . از زمان های بسیار قدیم رقصنده ها با رقصیدن امرار معاش می کردند ، آنها در کلوپ های شبانه و کلوپ ها کار می کردند ، اما اکنون به روش دیگری درآمد کسب می کنند. مدل ها و رقصندگان اینستاگرام وجود دارد. در ادامه این مقاله می خواهیم در مورد این رقاصان با شما صحبت کنیم. امیدواریم ما را تا انتهای این مقاله دنبال کنید.

بهترین رقصنده ایرانی کیست؟

بهترین رقصنده ایرانی کیست؟

رقصندگان زیادی وجود دارند که ایرانی الاصل هستند و به دلیل اینکه ایران را مکان مناسبی برای این کار ندیده اند ، با ترک ایران و اقامت در کشورهای دیگر فعالیت خود را در این کشورها به عنوان رقصنده از سر گرفته اند. بسیاری از رقاصان که در ایران فعالیت داشتند و کلیپ های خود را در اینستاگرام منتشر می کردند ، توسط پلیس ردیابی و پس از شناسایی دستگیر شدند.

بنابراین بیشتر رقصندگان ایران را ترک کردند تا بتوانند آزادانه در کشورهای دیگر کار کنند. از مشهورترین رقصنده های ایرانی که در حال حاضر فعال هستند می توان به نیلی افشار ، نازنین همدانی ، الناز قاسمی ، سلما شکیب ، هلیا جلیل نژاد اشاره کرد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

10 معروف ترین رقصنده ایرانی چه کسانی هستند؟

بسیاری از مردم از دوران باستان تا به امروز مشهور شده اند. رقصندگان ایرانی از جمله افرادی هستند که به دلیل غیرقانونی بودن این شغل نتوانستند این شغل را در ایران ادامه دهند ، بنابراین با ترک ایران و ادامه این شغل در کشورهای دیگر توانستند شهرت زیادی کسب کنند. از جمله رقصنده هایی که از گذشته تا به امروز مشهور شده اند ، می توان به 10 رقصنده معروف ایرانی اشاره کرد که در زیر به آنها می پردازیم.

10 معروف ترین رقصنده ایرانی چه کسانی هستند؟

محمد خردادیان

این رقاص ایرانی در 24 مارس 1965 در سبزوار متولد شد. او یک رقصنده همجنسگرا است و کلاسهای رقص زیادی برگزار کرده و رقصندگان زیادی را آموزش داده است.

مائده هژبری

وی در سال 1380 در تهران متولد شد. مائده در سال 1397 دستگیر شد و رسانه های ایرانی اعترافات وی را منتشر کردند و پس از دستگیری این رقاص ، وی به ترکیه مهاجرت کرد. البته بازداشت وی در ایران باعث انتقاد شدید بسیاری از مشاهیر و چهره های ایرانی شد.

سحر دهقان

این رقاص ، محقق ، طراح و مدرس رقص است. وی از کودکی به فرانسه رفت و در حال حاضر بر اساس آثار مولانا و حافظ در فرانسه در حال رقص عرفانی است. وی با گروهی در زمینه اشعار مولانا و رقص های عرفانی همکاری می کند.

محمد فاروق کیانی پور

وی در سال 1330 در شهر تربت جام متولد شد. محمد فاروق در سال 1330 به کانادا مهاجرت کرد و در میان 75 کشور موفق به کسب مدال طلا شد. او به رقص آیینی اش مشهور است.

هایده چنگیزیان

او یکی از اولین زنان رقصنده ایرانی است که در 16 سالگی ایران را به مقصد آلمان ترک کرد و به رقص باله مشهور بود. وی توانسته است در این زمینه موفقیت هایی کسب کند.

نیما کیان

وی متولد 1348 ، رقصنده و محقق رقص ایرانی بود که از بنیان گذاران باله بود. وی سازمان ملی رقص ایران را تأسیس کرد که در سال 1978 لغو شد ، اما این بار در سوئد.

مهوش

مهوش ، با نام اصلی معصومه عزیزی بروجردی ، یکی از ستاره های دهه 50 بود که در کلوپ های شبانه تهران کار می کرد. وی در آن زمان از مشهورترین رقصندگان بود.

نیلی افشار؛ رقصنده ایرانی

این رقصنده ایرانی به عنوان یکی از بهترین رقاصان شناخته می شود و مشهورترین رقصنده محسوب می شود. او اکنون 27 ساله است و صفحه اینستاگرامش حدود دو میلیون و دویست هزار دنبال کننده دارد. نیلی افشار همسر سابق پویان مختاری است.

رقصنده محبوب

رقصنده عزیز

محبوب همچنین یکی از رقصنده های فعلی است که در اینستاگرام کار می کند و حدود 3.5 فالوور دارد. فیلم های رقص این رقاص در فضای مجازی موجود است.

نازنین همدانی

این رقصنده ایرانی یکی از رقصنده های موفق امروز است که صفحه وی حدود 204 دنبال کننده دارد و همسر پدرام مختاری برادر پویان مختاری است. او در اصل دوست صمیمی نیلی افشار بود و اکنون باردار است.

رقصنده های ایرانی اینستاگرام چه کسانی هستند؟

امروز رقصندگان زیادی در اینستاگرام و شبکه های مجازی مختلف وجود دارد که در این میان رقصندگان ایرانی بسیار مشهور هستند و در ادامه قصد داریم به ذکر تعدادی از این رقصندگان ایرانی بپردازیم.

الناز قاسمی

این رقاص ایرانی در دهم دسامبر 1990 متولد شد و صفحه وی حدود یک میلیون و نهصد فالوئر دارد. او در حال حاضر در کانادا زندگی می کند و کلیپ های زیادی از رقص های خود را در صفحه خود بارگذاری کرده است.

سلما شکیب

در مورد زندگی نامه سلما شکیب باید گفت که او شکیبا ایزدخواه معروف به سلما شکیب است. فیلم های رقص ایرانی سلما شکیب را می توان به وفور در فضای مجازی یافت و صفحه وی حدود 504 دنبال کننده دارد.

آبدار

در مورد بیوگرافی شاداب باید گفت که نام اصلی وی شاداب فراهانی است و به شاداب شکیب معروف است. قد و وزن آبدار بسیار طبیعی است و این باعث شده است که سبک او بهتر به نظر برسد. در میان شبکه های مجازی پس از اینستاگرام و یوتیوب ، کانال تلگرامی رقص آبدار ایرانی فعالیت خوبی دارد.

بارش باران

این رقاص ایرانی حدود سه سال است که ایران را به مقصد آلمان ترک کرده است. صفحه وی حدود 604 دنبال کننده دارد و وی توانسته است رابطه بسیار خوبی با پیروان خود برقرار کند. عکس های باران را می توان به وفور در صفحه او یافت.

راه های کسب رقصنده ایرانی

راه های کسب رقصنده ایرانی

بیشتر آنها با انتشار فیلم رقص خود در فضای مجازی و صفحه شخصی خود و مدیریت صفحه اینستاگرام خود درآمد کسب می كنند و بیشتر آنها از طریق تبلیغاتی كه به آنها داده می شود درآمد خود را بدست می آورند اما كارهای دیگری انجام می دهند. آنها دست به دست هم می دهند و بیشتر آنها به دلیل سبک و شهرت مناسب در زمینه رقص در زمینه مد و مدل سازی نیز فعالیت می کنند. ویکی پدیا رقصنده او شغل پردرآمد بودن می داند که متأسفانه در ایران حاکم نیست.

رقصنده ایرانی چقدر می تواند درآمد کسب کند؟

درآمد این افراد متفاوت است و درآمد آنها به فعالیت آنها بستگی دارد. بیشتر رقصنده های ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند به دلیل کار متفرقه ای که انجام می دهند درآمد بیشتری کسب می کنند اما به طور کلی درآمد این نوع افراد بدون توجه به محبوبیت و تعداد طرفدارانشان زیاد است. البته هزینه تبلیغات و … را نیز اضافه کنید.

بهترین رقاص ایرانی

در حال حاضر رقصنده های زیادی از ایران در فضای مجازی فعالیت می کنند که هرکدام از آنها اعتبار خاصی برای خود دارند. با جستجوی عبارت کلیپ رقصنده ایرانی در فضای مجازی ، کلیپ های زیادی از همه رقصندگان فضای مجازی نمایش داده می شود که می توانید مشاهده کنید. البته عکس های رقصنده های ایرانی را نیز می توان به وفور در این شبکه ها یافت.

سوالات متداول

سوالات متداول

برخی از رقصندگان قدیمی ایران کدامند؟

از زمان های بسیار قدیم رقصندگان زیادی در بین مردم مشهور و محبوب بوده اند که مشهورترین آنها محمد خردادیان ، مائده هژبری ، سحر دهقان ، محمد فاروق ، کیانی پور ، هایده چنگیزیان ، نیما کیان ، مهوش ، نیلی افشار ، محبوبه است. نازنین همدانی رقصنده ایرانی اشاره کرد.

درآمد رقصندگان ایرانی از کجا تأمین می شود؟

این افراد چه در گذشته و چه در حال حاضر از رقص های خود درآمد زیادی کسب کرده اند. در گذشته آنها در کلوپ های شبانه و باشگاه ها فعالیت می کردند و اکنون از شبکه های مجازی به عنوان ویترینی برای خود استفاده کرده اند که از این طریق درآمد زیادی کسب می کنند.

شاداب شکیب کیست؟

شاداب شکیب یکی از شلوغ ترین رقصندگان در فضای مجازی است. او آرایشگر بسیار خوبی دارد و نام اصلی او شاداب فراهانی است. وی در اکثر شبکه های مجازی حضوری فعال دارد.

چرا بیشتر رقصندگان ایرانی در خارج از ایران کار می کنند؟

مدتی بود که ایران برای رقصنده ها بسیار ناامن شده بود و همه رقاصان در حال تعقیب بودند و به زودی متوقف شدند و مجبور به تعهد شدند و بعد از مدتی بیشتر آنها ایران را به کشور فرستادند. افراد مختلفی رفتند.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *