جینا کلانتری که هنگام انتقال فیلم های شادمهر اقلی و تولد وی به تلفن های همراه ، نام او به طور گسترده ای پخش شد ، در سال های شادمهر در ایران کاندیدا بود و تنها کسی بود که بسیاری او را دنبال می کردند. به حقایق مربوط به آن پی ببرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بیوگرافی جینا کلانتری و وقایع مربوط به وی آشنا کنیم. بنابراین برای ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

جینا کلانتری کیست؟

جینا کلانتری کیست؟

همه نام جینا کلانتری را به عنوان نامزد سابق شادمهر ، مدیر سایت Bat Bat و معشوق آتشین او می دانند. اما چه زمانی نام جینا بر سر زبان ها افتاد؟ قبل از اینکه شادمهر از گرفتن مجوز برای آهنگ هایش ناامید شود و تصمیم به ترک آن بگیرد ، فیلم های تولد او دست در دست منتشر شد. وقتی از او توضیح خواستند ، او گفت كه یكی از طرفداران من مرا به دنیا آورده و من را به آن روز تولد دعوت كرده است كه بعداً معلوم شد نام این طرفدار ، دوست دختر سالهای زیادی جینا و شادمهر است.

اگر می خواهید درباره جینا بیشتر بدانید ، باید بگویم که او در سالهای 75 تا 80 بازیگر رادیو و تلویزیون بود. مشخص نیست چند ساله است و کجا زندگی می کند. اما اکنون او از همسرش جدا شده و یک پسر دارد. بزرگترین دلیل بر سر زبان ها افتادن او فیلم های منتشر شده درباره تولد شادمهر و خداحافظی وی در فرودگاه و خواندن ترانه معروف شادمهر ، جینا گلمن است. طبق اسناد و مدارک ، جینا و شادمهر سالها رابطه عاشقانه داشتند و قرار بود پس از مهاجرت به آمریکا ازدواج کنند.

آیا جینا کلانتری اینستاگرام دارد؟

بعد از اینکه بسیاری از جستجوها بر اساس نام او انجام شد و مردم در مورد جینا و زندگی او کنجکاو شدند ، او صفحه ای را در اینستاگرام باز کرد و عکس ها و فیلم هایی از زندگی روزمره خود و فرزندش را منتشر کرد. این صفحه بسته است و فقط افرادی که آن صفحه را دنبال کرده اند می توانند پست ها و داستان های آن را مشاهده کنند. صفحه جینا کلانتری در حال حاضر 160،000 دنبال کننده دارد.

صفحه وی بسیار بدون حاشیه است و به جای انتشار فیلم و عکس از خود و زندگی شخصی اش ، از طبیعت و برخی از نوشته های انگیزشی برای محتوای صفحه خود استفاده می کند و به هر گونه س marال حاشیه ای و شخصی پاسخ می دهد. اجتناب می کند آنچه باعث کنجکاوی عموم در مورد وی می شود ، مبهم بودن اتفاقاتی است که در زندگی او رخ می دهد. البته او هر از گاهی از شادمهر نام می برد و هر سال با انتشار پستی در صفحه خود تولد او را تبریک می گوید.

جینا کلانتری در ماه عسل

جینا کلانتری در ماه عسل

چندین سال پیش ، زنی در برنامه ماه عسل شرکت کرد که شباهت زیادی به جینا کلانتری داشت. احسان علیخانی که مربی تعدادی از کودکان معلول ذهنی بود و بحث در مورد خواندن و حفظ شعر توسط کودکان بود ، از او س askedالی پرسید و با اشاره به شباهت این خانم و ذکر نام آهنگ جینا گلمن ، باعث وجود آنجا شد برخی حاشیه ها و عناوین در صفحات مختلف با عنوان جینا کلانتری در ماه عسل شکل گرفت که پس از مدتی مشخص شد.

جینا کلانتری و همسرش

آنچه در داستان جینا و شادمهر برجسته است این است که شادمهر در مصاحبه های خود به طور مبهم از عشق آتشین خود و خیانت ژینا به این عشق اشاره کرده است. اما آنچه بیشتر به واقعیت شباهت دارد این است که جینا یکی از طرفداران شادمهر بود و پس از ملاقات با وی ، قبل از رفتن به خارج از کشور برای او یک جشن تولد ترتیب داد و عکس ها و فیلم های او در همه جا منتشر شد. حتی فیلم های خداحافظی جینا با شادمهر در فرودگاه ، اندکی پس از تولد وی ، رابطه عمیق وی با شادمهر مهر را تأیید کرد. اما 5 ماه پس از بازگشت شادمهر به ایران ، متوجه شد که جینا کلانتری با مرد دیگری ازدواج کرده است.

آیا جینا از شوهرش جدا شده واقعی است؟

جینا بعداً از همسرش جدا شد و اکنون یک پسر 10 ساله به نام اهورا مزدا دارد که با او زندگی می کند. پس از مدتی ، شادمهر با میا ، مدل فیلیپینی ساکن کالیفرنیا ازدواج کرد و صاحب یک فرزند دختر شد. به جز چند عکس منتشر شده از جینا با همسرش ، اطلاعات دقیق در دسترس نیست.

آیا جینا کلانتری بازیگر بود؟

جینا به دلیل علاقه زیاد به بازیگری و چهره خاص و متفاوتش در اواخر دهه 70 و 80 در چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی بازی کرد. تصاویر برخی از توطئه های این فیلم ها در فضای مجازی قابل مشاهده است اما اطلاعات دقیق در مورد نام آنها در دسترس نیست. برخی معتقدند که این فیلم ها هرگز اکران نشده اند. چون حتی اگر عکس جینا کلانتری در هر یک از این فیلم ها دیده شود ، عملا پروانه نمایش آنها لغو می شود. شادمهر و جینا قرار بود در یک فیلم مشترک بازی کنند اما این اتفاق جالب به دلیل اکران فیلم های جینا با پوشش غیرمعمول در روز تولد شادمهر لغو شد.

جینا کلانتری چند ساله است؟

اگرچه صفحه اینستاگرام وی فالوئرهای زیادی دارد اما نمی توان گفت دقیقاً جینا در چه سالی متولد شده است. او هر ساله عکس های ساده ای از روز تولد خود را در صفحه خود به اشتراک می گذارد ، اما در هیچ یک از آنها شمع شماری وجود ندارد. به نظر می رسد او حدود 40 سال دارد.

چندی پیش مصاحبه ای با جینا کلانتری در آپارات ترتیب داده شد ، اما وی در این مصاحبه وارد هیچ حاشیه ای نشد و سعی کرد از پاسخ دادن به س yellowالات زرد جلوگیری کند.

مرگ جینا کلانتری

مرگ جینا کلانتری

علی رغم اینکه او سالها کاملاً از حاشیه دور بوده و می توانست با استفاده از این حواشی به شهرت برسد و توجه مخاطبان شادمهر را به خود جلب کند اما زندگی آرامی را برای خود انتخاب کرد. با این وجود پس از رفتن شادمهر شایعات زیادی در مورد خودکشی وی در سایت های مختلف با عناوین زرد منتشر شد که خود جینا آنها را تکذیب کرد. اطلاعات دقیقی درباره اینکه جینا کلانتری اکنون کجاست و کاری که انجام می دهد در دسترس نیست ، اما با توجه به اینکه صفحه اینستاگرام وی فعال است و عکس های روزانه او بارگذاری می شوند ، جینا هنوز زنده است.

خیانت به جینا کلانتری

در رابطه با داستان شادمهر و جینا ، روایت های بسیار متفاوتی از خبرگزاری های مختلف نقل شده است. اما داستانی که به واقعیت نزدیکتر است این است که پس از ترک شادمهر از ایران و قرار بود بعد از مدت کوتاهی به کشورش برگردد و ترتیب ماندن جینا در خارج از کشور را بدهد ، در کمال ناباوری متوجه شد که در این مدت کوتاه با یک مرد است. دیگری متاهل است.

آنچه این داستان را به حقیقت نزدیک می کند ، ترانه های مختلف شادمهر با موضوع خیانت پس از بازگشت به ایالات متحده بود.

آیا شایعه بازگشت جینا و شادمهر به یکدیگر وجود دارد؟

نکته جالب در مورد شادمهر و جینا این است که طرفداران این خواننده پس از سالها رابطه و ازدواج مجدد ، هنوز در کامنت ها و وبلاگ هایشان در مورد عشق و احتمال بازگشت آنها صحبت می کنند. حتی جینا گاه و گاه به مناسبت تولد شادمهر خاطرات او را در قالب یک داستان در صفحه خود قرار می دهد. چندی پیش تیتری با عنوان حضور جینا کلانتری در کنسرت شادمهر منجر به بازگشت وی به شادمهر شد و سرانجام مشخص شد که این عکس ها متعلق به کنسرت خواننده دیگری است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا جینا کلانتری در حال حاضر ازدواج کرده است؟

  طبق صفحه اینستاگرام جینا ، او سال ها از همسرش جدا شده و با تنها پسرش زندگی می کند. همچنین از ازدواج مجدد وی اطلاعی در دست نیست.

 2. دلیل نامگذاری جینا گل من توسط شادمهر چه بود؟

  شادمهر همیشه در تمام مصاحبه های خود از ذکر عمومی جینا پرهیز می کرد و همیشه درباره دختری صحبت می کرد که چند سال دوستش داشت و از او جدا شده بود. اما در مورد این ترانه ، شادمهر می گوید که دوست داشت در کنار گل نام خاصی برای نام آهنگش داشته باشد و زیباتر از جینا را پیدا نمی کند.

 3. دلیل جدایی جینا از همسرش چه بود؟

  بسیاری خیانت ژینا به شوهرش به دلیل عشق او به شادمهر را دلیل جدایی وی می دانند. زیرا زینا بارها در صفحه خود در مورد تمایل خود برای شرکت در کنسرت شادمهر صحبت کرده و تولد وی را در قالب پست هایی تبریک گفته است که به گفته کاربران ، جاودانگی عشق شادمهر را در قلب او نشان می دهد.

 4. دلیل شهرت جینا کلانتری چیست؟

  شادمهر یکی از مشهورترین خواننده های موسیقی پاپ در ایران بود و هست و به دلیل انتشار فیلم های تولد وی با یک دختر و ترانه جینا گلمن ، همه در مورد این دختر کنجکاو شدند و جستجوی بیوگرافی و داستان او آغاز شد.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *