در این مقاله می خواهیم Jonathan Little یکی از بهترین بازیکنان پوکر آمریکایی را به شما معرفی کنیم و در مورد بازی Jonathan Little ، زندگی شخصی وی و همچنین حاشیه ها و سختی هایی که در زندگی خود متحمل شده صحبت کنیم ، بنابراین با ما همراه باشید درباره بیوگرافی این بازیکن پوکر باز آمریکایی بیشتر بیاموزید.

بیوگرافی جاناتان لیتل

بیوگرافی جاناتان لیتل

در این مقاله ، ما می خواهیم ابتدا در مورد بیوگرافی جاناتان لیتل و محل تولد او با شما صحبت کنیم ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازیکن حرفه ای پوکر با ما همراه باشید. Jonathan Little بازیکن پوکر آمریکایی است که در 22 دسامبر 1984 در فلوریدا متولد شد. او همچنین جوایز زیادی را نیز به دست آورده و درآمد بسیار بالایی دارد. این بازیکن پوکر در ششمین دوره تور جهانی پوکر و هفتمین دوره فینال پوکر جهانی فاکس وودز برنده شده است. وی در فصل ششم به عنوان بهترین بازیکن سال WPT شناخته شد.

آیا جاناتان ازدواج کرده است؟

وی در دانشگاه روان فلوریدا در رشته روانشناسی تحصیل کرد ، اما تحصیل را رها کرد و به پوکر رفت. علاقه او به تدریج تا جایی افزایش یافت که به طور جدی به پوکر علاقه مند شد. وی در حال حاضر متاهل و دارای 2 فرزند است.

مسابقات جاناتان کوچک

Jonathan Little یکی از بازیکنان پوکر است که از 21 سالگی در مسابقات مختلف پوکر شرکت کرده و فعالیت خود را در بیست و یک سالگی در این مسابقات آغاز کرده است. او اولین بازی خود را در یک رویداد پوکر در یک کشتی که برگزار شد ، توانست آغاز مسابقات آن باشد.

چگونه عکس های Jonathan Little را ببینیم؟
جاناتان لیتل

چگونه عکس های Jonathan Little را ببینیم؟

در ادامه می خواهیم در مورد عکس های کوچک صحبت کنیم و بگوییم محتوای عکس های او چیست ، بنابراین با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیق در مورد عکس های او داشته باشید. بیشتر بازیکنان پوکر و کسانی که در هتل ها و کازینوها پوکر بازی می کنند عکس های بی شماری از خود به اشتراک می گذارند تا بتوانند این ورزش را در بین مردم بیشتر تبلیغ کنند و عکس هایی از موفقیت خود ارسال کنند که جاناتان او همچنین عکس های بی شماری از خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است ، و در همه این عکس ها او در حال بازی پوکر است ، و عکس های زیر را در کنار میزهای پوکر به اشتراک گذاشته است ، که برخی دیگر از عکس هایی است که او برای طرفداران خود نشان می دهد. کسی باشید که با سایر بازیکنان حرفه ای پوکر که با او رقابت و رقابت می کنند عکس به اشتراک بگذارد. اگر می خواهید عکس های جاناتان را ببینید می توانید به صفحه اینستاگرام او بروید و راه دیگر رفتن به گوگل و یوتیوب و دیدن عکس های او در این شبکه های اجتماعی است.

اینستاگرام Jonathan Little

امروز اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که افراد مشهور در آن فعالیت می کنند و افرادی مانند جاناتان که یکی از بزرگان حرفه ای است نیز در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند. او توانست تعداد زیادی فالوور در اینستاگرام به دست آورد و پست های زیادی را به اشتراک بگذارد و در بیشتر پست های خود ، بازی های پوکر را نیز نشان می دهد. او همچنین عکس هایی را از خود دریافت می کند که جوایز دریافت می کند و همچنین عکس بازیکنان پوکر را به اشتراک می گذارد.

چگونه جاناتان را در اینستاگرام دنبال کنیم؟

تمام فعالیت های او در اینستاگرام مربوط به پوکر بوده و به جز این مطالب هیچ عکسی به اشتراک نگذاشته است. اگر می خواهید صفحه اینستاگرام وی را داشته باشید ، می توانید به قسمت جستجو در اینستاگرام رفته و نام صفحه شخصی وی را جستجو کنید. می بینیم که.

YouTube Jonathan Little

YouTube Jonathan Little

یوتیوب همچنین یکی از شبکه های اجتماعی است که بیشتر افراد مشهور در آن فعالیت می کنند. جاناتان لیتل همچنین در این شبکه اجتماعی فعالیت می کند و در مسابقاتی که در آن جوایز ارزنده ای را کسب کرده است به صورت ویدئویی در این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارد که باعث شده بازدید وی در یوتیوب افزایش یابد و وی یکی از بازیکنان پوکر است. پخش کننده ای که می تواند در YouTube سر و صدای زیادی ایجاد کند. او برخی از فیلم ها و عکس هایی را که در یوتیوب به اشتراک می گذارد به همراه سایر بازیکنان حرفه ای پوکر گرفته است و همین امر باعث محبوبیت وی در YouTube شده است. .

با استفاده از آموزش آنلاین بازی پوکر ارائه شده در این کانال می توانید سبک های روز را بیاموزید. بسیاری از افراد برای حرفه ای تر شدن از همین اطلاعات استفاده می کنند.

جوایز جاناتان کوچک

در حقیقت ، جاناتان لیتل جوایز زیادی را به دست آورده و توانسته خود را در لیست بهترین بازیکنان پوکر جهان جای دهد. او همچنین یکی از بازیکنان پوکر است که در مسابقات جهانی آنلاین پوکر زنده نیز شرکت می کند. وی در سال 2008 در مسابقات جهانی پوکر شرکت کرد و با کسب 107 هزار دلار با هفت هزار و 300 دلار هفتم شد. بازیکنان حرفه ای دیگری نیز در این مسابقات حضور داشتند مانند اورل هرشیزر و گلن چورنی که 280 هزار دلار برنده جاناتان شدند. از جوایز دیگر وی می توان به مقام پنجم وی در تور جهانی پوکر اشاره کرد که 317000 دلار درآمد کسب کرد. او همچنین با کسب 1 میلیون دلار برنده مسابقات پوکر میراژ شد.

در این رقابت ها او در جدول نهایی با 4 بازیکن برتر که یکی از آنها کوری کارول است و کوری مقام دوم را بدست آورد و فیل آیوی نیز مقام پنجم را کسب کرد و دارل دیکن نیز مقام سوم را کسب کرد. و آمنون فلیپی نیز ششم شد. از دیگر جوایزی که وی برنده شده است می توان به مسابقات پوکر قهرمانی آمریکای شمالی اشاره کرد که در آن جاناتان در سال 2007 شرکت کرد و با کسب 715000 دلار دوم شد. وی همچنین به عنوان بازیکن سال انتخاب شد. ششمین دوره مسابقات پوکر قهرمانی آمریکای شمالی را برنده شوید.

سرگرمی جاناتان کوچک

Jonata Little بازیکن پوکر است که وقت زیادی برای سرگرمی و بازی ندارد و بیشتر اوقات در حال تمرین برای مسابقات است و همچنین یکی از کسانی است که همیشه در هر تورنمنت حضور دارد و هرگز از مسابقات کناره گیری نمی کند. او آنجا را ترک نمی کند اما اگر وقت آزاد داشته باشد به دیدن فرزندان و همسرش می رود و تفریحات خود را با آنها می گذراند. به دلیل نگرانی های فراوان ، او دائماً در نیویورک و اروپا در حال حرکت است و از هر وقت آزاد برای دیدن فرزندانش استفاده می کند و فعالیت های خانوادگی اش خلاصه می شود.

سبک بازی Jonathan Little

سبک بازی Jonathan Little

در واقع هر یک از بازیکنان سبک بازی خاص خود را دارند و به نوعی عملکرد خود را در این بازی ها نشان می دهند. جاناتان همچنین یکی از بازیکنان پوکر است که سبک بازی خاص خود را دارد و این سبک بازی را با طرفداران خود به اشتراک نگذاشته است. تا او بتواند این رمز موفقیت را داشته باشد و مردم مجذوب او شوند ، البته او دانش آموزانی دارد که این سبک بازی را به آنها می آموزند و به آنها می گویند چگونه بازی کنند و بتوانند در مسابقات برنده شوند.

حاشیه های جاناتان کوچک چیست؟

جاناتان لیتل یکی از بزرگانی است که همیشه سعی می کرد از حاشیه دور شود و روی کار خود تمرکز کند تا بتواند آینده بهتری برای خودش رقم بزند. در واقع ، او یکی از بازیکنان پوکر است که همیشه فعال و تمرین کننده بازی پوکر است و هرگز خود را در لیست حاشیه سازترین بازیکنان پوکر قرار نداده است و هیچ حاشیه ای ندارد و کاملا سالم است. زندگی می کند ، و او سعی می کند این زندگی را داشته باشد. سبکی را توسعه دهید که می تواند الگوی بسیاری از افراد باشد.

همسر جاناتان لیتل

در ادامه می خواهیم در مورد همسر جاناتان با شما صحبت کنیم و به او بگوییم همسر وی کیست ، پس با ما همراه باشید تا درباره زندگی شخصی وی بیشتر بدانید. در حقیقت ، لیتل در سال 2015 تصمیم گرفت با ایمی برودر ازدواج کند. آنها در اول آگوست ازدواج کردند و سایر بازیکنان حرفه ای پوکر با Little در این مراسم حضور داشتند و او را در این لحظات خوش تنها نگذاشتند.

جاناتان و همسرش کجا زندگی می کنند؟

از جمله کسانی که در مراسم وی شرکت کردند بهترین دوست وی شانون شور بود. همسر لیتل در واقع یک وکیل در بروکلین است و او با همسرش در نیویورک زندگی می کند. آنها همچنین دارای دو پسر به نام های آنها جیمز و توماس هستند.

بلوف جاناتان لیتل

بلوف جاناتان لیتل

در انتهای مقاله ما می خواهیم در مورد بلوف جاناتان و اینکه چگونه او قادر به استفاده از بلوف بود با شما صحبت کنیم. بلوف در واقع اصطلاحی در پوکر است که این پوکر حرفه ای نیز از آن استفاده می کند و با بلوف زدن توانسته جوایز ارزنده ای کسب کند. بسیاری از بازیکنان پوکر می توانند از این اصطلاح استفاده کنند اما برخی از کسانی که هوش بالایی دارند و از بلوف در بازی های خود استفاده می کنند.

صفحه ویکی پدیا جاناتان لیتل این می تواند دانش دقیق تری را در اختیار شما قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید از این لینک برای محدوده تضمین شده استفاده کنید.

سوالات متداول

 1. آیا بیوگرافی جاناتان لیتل در ویکی پدیا وجود دارد؟

  در واقع ، زندگی نامه کاملی از وی در این سایت وجود دارد.

 2. جاناتان لیتل و جاناتان دی هامل چه کسانی هستند؟

  این دو بازیکن معروف و حرفه ای پوکر هستند.

 3. جاناتان چند فرزند دارد؟

  او دو پسر دارد.

 4. شغل همسر جاناتان چیست؟

  همسرش وکیل است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *