نیکیتا سوسانی خواننده ، رقصنده ، آهنگساز و نوازنده جوانی است که از کودکی به موسیقی و درس علاقه داشته است. و در جوانی با شرکت در مسابقات مرحله شهرت بیشتری کسب کرد و در گوش شنوا افتاد. پس از آن وی به صورت حرفه ای تر و جدی تری به فعالیت خود ادامه داد. او به دلیل این تلاش و سخت کوشی به عنوان یکی از مشهورترین سلبریتی های اینستاگرام شناخته می شود.

بیوگرافی نیکیتا سوسانی چیست؟

بیوگرافی نیکیتا سوسانی چیست؟

نیکیتا سوسنی تهیه کننده ، رقصنده ، نوازنده و خواننده موسیقی ایرانی است ، که در شرکت در یک مسابقه محبوب صحنه ای من و تو دیده شده است. وی پس از رقابت با دیگر خوانندگان گروه استیج که آموزش های لازم را در تیم بابک سعیدی و زیر نظر وی دیده اند ، توانست در آن سال مقام دوم صحنه را از آن خود کند.

و پس از آن ، شهرت وی افزایش یافت و او توانست با اطمینان بیشتری موسیقی ایرانی و پاپ را با جدیت بیشتری ادامه دهد. امروز ، هرکسی که نیکیتا سوسنی را در Google یا عکس های نیکیتا سوسنی جستجو کند ، می تواند اطلاعات خوبی بدست آورد. در پاسخ به اینکه نیکیتا سوسنی در چه ماهی متولد شد ، باید گفت که وی در 25 اسفند سال 1368 به دنیا آمد.

آیا نیکیتا سوسنی در آکادمی گوگوش شرکت کرده است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که چنین نیست و او برای اولین بار در مسابقات مرحله ای شرکت کرد که در سال 1996 (2017) از شبکه من و تو پخش شد. در حالی که آکادمی موسیقی گوگوش در آخرین فصل خود ، فصل سوم ، او کار خود را در ژانویه 1991 شروع کرد و آن را در آوریل 1992 به پایان رساند.

طراحی رقص نیکیتا سوسنی که به صورت زیبا و گروهی اجرا شد ، نشان دهنده خلاقیت بیشتر او در مسابقات مرحله ای بود. علاوه بر مربی خود ، شهرام آذر ، بابک سعیدی ، که قاضی سختگیر دیگری بود ، در اجرای خود از رقص او تعریف کرد.

آهنگ های نیکیتا سوسانی چیست؟

آهنگ های نیکیتا سوسانی چیست؟

از زمان انتشار حرفه خوانندگی خود به روشی حرفه ای تر ، به ویژه پس از مسابقه ، او تک آهنگ ها ، آلبوم ها و موزیک ویدیو های زیادی را منتشر کرده است.

آلبوم نیکیتا سوسانی به نام ریمیکس یکی از آلبوم های وی است که منتشر شد و مورد توجه مردم به ویژه نوجوانان و کسانی که به دنبال نوع جدیدی از موسیقی پاپ و ترکیبی از موسیقی ایرانی و خارجی بودند ، می شود که 5 دنبال می شود نمونه ها. ما به این آهنگ ها اشاره خواهیم کرد.

آهنگ بوم بوم

بوم بوم یکی از آهنگ های جدید نیکیتا است که وی با همکاری همکار همیشگی خود شری ام ساخته و تولید كرده است. سبک آهنگ ترکیبی از پاپ ، رپ و جاز است ، گویی از آهنگ های هندی الهام گرفته شده است.

این آهنگ یکی از چندین همکاری بین نیکیتا و شری ام است و این قسمت اصلی این آهنگ است که چندین بار در متن شعر تکرار شده است. موسیقی ما Boom Boom Boom، Cheshme Rumeh Zoom Zoom Zoom Zoom ، من از خود بازی راضی هستم ، من در همه شما بازی می کنم.

آهنگ ربل

موسیقی شورشی یکی از آهنگ هایی است که پس از تولد دختر نیکیتا که نام موسیقی نیز هست منتشر شد. تنظیم این کار توسط آقای سیاوش راد انجام شده است. از متن موسیقی می توانید محتوای خلاصه ای از امید به آینده ، انتظار چیزهای خوب ، انرژی دادن و خوش بینی نسبت به زندگی را بدست آورید.

بخشی از این موسیقی زیبا به شرح زیر است ، سلامتی همه با دانش ، کسانی که با جان و دل با شما هستند ، سلامتی کسانی که مانند ستاره در تاریکی می دانند.

آهنگ قدیمی

آهنگ قدیمی

نیکیتا سوسنی ترانه آن پیرمرد را با نوستالژی و درباره پیر ، گذشته ، خاطره بازی های کودکان و علاقه کودکی خود خوانده است. بخشی که چندین بار در این آهنگ تکرار می شود ، بازتاب همان موضوع است ، یعنی خاطرات خوش. عنوان اصلی را اینجا قرار می دهیم. آن پیر را به یاد بیاورید ، کاش آنقدر پیر می ماندیم ، همه پیر بودیم.

آهنگ قلبم

قطعه قلب من که به زبان عامیانه در متن آهنگ دلوم به کار رفته ، اثر دیگری از نیکیتا و شری است که متن کوتاهی دارد و عنوان اصلی آن “دولومه بی قرار ، حبیبی یارم ، می خواهم بگویم دوست دارم تو ، مرا اذیت نکن. ” بیش از 8 بار در متن شعر تکرار شده است. که نشان می دهد این قسمت مورد علاقه نیکیتا بوده است.

شما آهنگ نیستید

Nisti Music اثر دیگری است که توسط نیکیتا منتشر شده است و به جدایی ، رفتن و خیانت و مواردی از این دست اشاره دارد. برخلاف اکثر آهنگ های نیکیتا که پر از انرژی هستند ، این موسیقی قسمت دیگری از توانایی های او را نشان می دهد. در اینجا قسمت اصلی این موسیقی را با شما به اشتراک می گذاریم. تو نیستی و این خانه مثل خون دیوانه است ، باعث شد به فکر خودآزاری بیفتم ، بدون تو من تنها تنهایی در جهان هستم.

آیا نیکیتا سوسنی و همسرش با هم زندگی می کنند؟

آیا نیکیتا سوسنی و همسرش با هم زندگی می کنند؟

شکی نیست که نیکیتا متاهل است ، زیرا نتیجه ازدواج او دختری با استعداد در زمینه موسیقی است که او را Rebel نامید. هیچ اطلاعات دقیقی در مورد همسر وی در هیچ سایت شبکه اجتماعی یا حتی صفحه اینستاگرام وی وجود ندارد.

این نشان می دهد که نیکیتا با تنها فرزندش تنها زندگی می کند. اما همه این گفته ها صد در صد قطعی نیستند ، اما این برداشت ها از زندگی روزمره او داستان ها ، پست ها و سایر اخبار منتشر شده توسط وی است.

آیا نیکیتا سوسنی و پسرش هر دو استعداد ذاتی موسیقی دارند؟

شورشی نام تنها دختر نیکیتا است که بسیار به تنها فرزندش علاقه دارد. شورشی مانند مادرش استعدادی ذاتی در یادگیری نواختن سازهای موسیقی از کودکی داشت.

وی در سن 3 سالگی در کلیپ های نیکیتا سوسانی مشغول نواختن پیانو است. نیکیتا با تنظیم سیاوش راد ، موسیقی ساخته است به نام “دختر” که مربوط به تولد فرزندش است و مفهومی را برای آینده بهتر منتقل می کند.

بیشتر پست های صفحه نیکیتا سوسانی به چه مواردی مربوط می شود؟

بیشتر پست های صفحه نیکیتا سوسانی به چه مواردی مربوط می شود؟

از نیکیتا سوسنی بیش از 500 بار در مکان های مختلف مانند عکسهای صحنه ای خود ، در کنار فرزندش ، با همکارش شری ام و دیگر دوستانش عکس گرفته شده است.

اما هیچ عکسی از همسر نیکیتا سوسنی در مقابل او نیست و او بیش از 1100 پست در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است که به غیر از عکس های او ، مربوط به کلیپ های او ، اجراهای او در مکان های مختلف ، اخبار و حاشیه هایش و نیکیتا است. مورد علاقه های شما می توانید با پیوندی که در دسترس قرار گرفته است ، هزینه تبلیغات این خواننده در اینستاگرام را کمی جدی تر دنبال کنید.

مصاحبه با نیکیتا سوسنی درباره زندگی شخصی وی چه اطلاعاتی را فاش کرد؟

اولین اطلاعات به دست آمده از ابتدای مصاحبه نشان داد که نیکیتا سوسنی در نیشابور ، یکی از شهرهای استان خراسان رضوی متولد شده است. تاریخ تولد نیکیتا سوسنی اطلاعات دیگری بود که از این مصاحبه به دست آمد.

سپس ، وقتی مجری از نیکیتا سوسنی در مورد قد و وزن خود سال کرد ، نیکیتا گفت که او یک متر و 80 سانتی متر قد و حدود 73 کیلوگرم وزن دارد. نیکیتا در مصاحبه ای گفت که من در یک خانواده هنری متولد شدم و از ابتدا عاشق موسیقی و رقص بودم ، بنابراین از سن هفت سالگی ویولن را شروع کردم.

نام آهنگ جدید نیکیتا سوسنی چیست؟

نام آهنگ جدید نیکیتا سوسنی چیست؟

نام آخرین کار او بالا بالا است که مانند برخی از ترانه هایش دوباره با هم تیمی اش شری همکاری کرده است. این موزیک ویدیو کوتاه در آخرین پست اینستاگرام وی مربوط به همان موسیقی بالا به اشتراک گذاشته شده است ، که در آن وی خود در این موزیک ویدیو حضور دارد و هنر رقص هیپ هاپ خود را نشان می دهد. دموی این آهنگ هم اکنون در فضای مجازی موجود است و به زودی این موسیقی زیبا به صورت کامل منتشر می شود.

نیکیتا سوسنی چند دنبال کننده در اینستاگرام دارد؟

با مراجعه به اینستاگرام و رفتن به شناسه nikitasonikki می توانید این صفحه را که اصلی ترین صفحه نیکیتا است ، با 316 هزار دنبال کننده و تاکنون 113 پست به اشتراک گذاشته است ، بارگیری کنید. بیشتر پست های این خانم زیبا مربوط به موزیک ویدیو های وی و آگاهی دادن به هواداران و پیروان وی در مورد زمان و مکان آهنگ ها یا اجراهای جدید وی است در صفحه نیکیتا هیچ عکسی از عروسی نیکیتا سوسانی وجود ندارد و حتی صفحات طرفداران نیکیتا عکسی از نیکیتا و همسرش منتشر نکرده اند.

سوالات متداول

 1. نیکیتا هنگام ترک ایران چند سال داشت؟

  وی از یک سالگی به همراه خانواده به سوئد مهاجرت کرد.

 2. اولین داده ها هنگام جستجوی عنوان Nikita Susani Wikipedia در Google چیست؟

  حضور وی در مسابقات مرحله ای و قرار گرفتن در جایگاه دوم آن مسابقات است.

 3. نیکیتا قبل از مسابقه مرحله به چه زبانی آواز می خواند؟

  قبل از شهرت ، او در مسابقات مرحله ای چندین تک آهنگ به زبان انگلیسی خوانده بود.

 4. چه زمانی زندگی نامه نیکیتا سوسنی مورد توجه ایرانیان قرار گرفت؟

  در آغاز جوانی و پس از آن تصمیم گرفت آهنگهای فارسی را با انگلیسی ترکیب کند.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *