موری اسکندانی یک مستند پوکر است که چندین برنامه حرفه ای را در این زمینه مستند کرده است. او همچنین در ابتدا یک بازیکن پوکر ماهر است که در این زمینه جوایزی کسب کرده است. علاوه بر این ، او با قهرمانان زیادی پشت میز نشسته و از آنها تجربیاتی کسب کرده است. وی همچنین از آن دسته قهرمانانی است که از کودکی به این رشته علاقه مند بوده و این بازی را به عنوان سرگرمی با دوستان خود انجام داده است. وقتی او از نظر مالی دچار مشکل شد ، به این بازی روی آورد و توانست در مدت زمان کوتاهی شرایط خود را حل کند. جالب است بدانید که یکی از مشوق های وی همسرش است. اگر می خواهید درباره این بازیکن بیشتر بدانید ، ادامه مطلب را بخوانید.

بیوگرافی موری اسکندانی چیست؟

بیوگرافی موری اسکندانی چگونه است؟

موری اسکندانی در بهمن ماه سال 1334 در یکی از شهرهای ایران متولد شد ، وی دوران کودکی و نوجوانی خود را در کشور گذراند و گفته می شود که پس از انقلاب ، خانواده وی وی را برای مهاجرت اعزام کردند. او به تنهایی به آمریکا می رود و در ابتدا آنها مشکلات زیادی داشتند زیرا او زبان این کشور را یاد نگرفته است. او خودش می گوید که با مشکلات زیادی روبرو شده است و به همین دلیل دوران سختی را پشت سر می گذارد.

اما به هر حال وی تحصیلات خود را در رشته بازاریابی تا مقطع کارشناسی در دانشگاه به پایان رسانده است. در همان زمان ، دانشگاه با کازینوها آشنا شد و با همکلاسی های خود به آنجا رفت. او از کودکی به این رشته علاقه داشت و آن را می دانست و می دانست چگونه بازی کند. به همین دلیل ، او کار ساده تری داشت و خیلی زود توانست مهارتهای خود را به دوستانش نشان دهد. وی برای تأمین معاش ازدواج کرد و در چندین شرکت استخدام شد ، اما حقوق آنها تأمین زندگی آنها نبود. به همین دلیل او به پوکر روی می آورد. پس از مدت کوتاهی توانست درآمد خوبی کسب کند. اگر علاقه مند به یادگیری قوانین پوکر مورد تایید این پوکر باز هستید ، می توانید روی کلمه مربوطه کلیک کنید.

قهرمان اسکندانی پوکر است؟

بسیاری تعجب می کنند که موری اسکندانی کیست و از کجا آمده است. در واقع ، وی یکی از مشهورترین بازیکنان پوکر ایرانی-آمریکایی است که در حالی که تنها 7 سال داشت در این زمین بازی کرد. وی همچنین از آن دسته بازیکنانی است که در دوران نوجوانی به آمریکا مهاجرت کرده و پس از اتمام تحصیلات ، بازی در این زمینه را آغاز کرد.

موری اسکندانی یکی از موفق ترین بازیکنانی است که در مدت زمان کوتاهی که در شرایط بحرانی اقتصادی قرار داشت توانست خود را از نظر اقتصادی ارتقا دهد. او همچنین یک مستندساز است و توانسته برنامه های خوبی را ضبط و از تلویزیون پخش کند. او بیشتر به خاطر بازیکن بودن و ساخت چندین مستند مستند مشهور شناخته شده است. یکی از مستندهای او از NBC پخش شد. همچنین در برنامه های او بازیکنانی مانند آنتونیو اسفندیاری حضور داشتند.

آیا موری اسکندانی نیز یک مستندساز است؟

مستند موری اسکندانی آیا وجود دارد

همانطور که گفته شد ، او در کنار بازی در حال مستند سازی هم هست. در واقع این احتمال وجود دارد که وقتی وی وارد این عرصه شد ، فکر به ذهن او خطور کرده و به همین دلیل شروع به کار کرده است. اولین برنامه وی در مورد تور جهانی بود که مورد توجه بسیاری قرار گرفت. مدت زمان این مستند 60 دقیقه است و به قوانین و قهرمانان مختلف این رشته می پردازد.

همچنین برخی از بهترین تکنیک های مورد استفاده و همچنین جوایز عالی که بازیکنان پوکر توانسته اند برنده شوند ، ارائه می شود. یکی از بهترین مستندهای او “بعد از تاریکی” است که در آن عنوان مدیر اجرایی نیز دارد. این مستند همان برنامه ای است که گفتیم از NBC America پخش شد. برای اولین بار در این مستند درگیری لفظی بین دو بازیکن برتر پوکر در جهان پخش شد که توجه همه را به خود جلب کرد. فیل هلموت و شاو شیخان از جمله بازیکنانی بودند که در آنها به شدت مشاجره می کردند و کورکورانه با یکدیگر آواز می خواندند. این پوکر باز در مورد آموزش پوکر اوماها نیز صحبت های زیادی کرده است.

پوکر باز حرفه ای موری اسکندانی

پوکر باز حرفه ای موری اسکندانی

اما بعد از اینکه او در بازی های پوکر شرکت کرد و مستندهایی را درباره این زمینه ساخت ، عکس موری اسکندانی در همه سایت ها منتشر شد. ناگفته نماند که او بازی های خود را از پورتلمند آغاز کرد و پس از کسب اعتماد به نفس لازم ، به لاس وگاس رفت و در آنجا با حریفان بزرگتری روبرو شد. در یکی از بازی ها او توانست Amario Slim را شکست دهد که این یک موفقیت بزرگ است. طبق آمار ، او یکی از باتجربه ترین بازیکنان این رشته است که از سال 1985 فعالیت می کند. اگرچه فعالیت های آن در سال های اخیر کاهش یافته است ، اما کم و بیش در بازی ها شرکت می کند. گفته می شود وی تاکنون حدود 800000 دلار برنده شده است. بزرگترین جایزه نقدی وی 128000 دلار تخمین زده شده است.

اینستاگرام موری اسکندانی چیست؟

اینستاگرام موری اسکندانی چیست؟

موری اسکندانی به هیچ وجه یوتیوب و اینستاگرام را دوست ندارد و شاید به دلیل سن او باشد که نمی خواهد در این شبکه ها کار کند. او مانند برخی دیگر از بازیکنان معروف دوست ندارد اوقات فراغت خود را در فضای مجازی سپری کند و دوست دارد در کنار خانواده سرگرم شود.

پوکر باز ایرانی-آمریکایی به چه کسانی گفته می شود؟

پوکر باز ایرانی آمریکایی به چه کسی گفته می شود؟

یکی از دلایل ورود وی به این زمینه این بود که پس از پایان تحصیلات دانشگاهی تصمیم گرفت برای خلاص شدن از مشکلات اقتصادی که با آن دست به گریبان بود ، پوکر بازی کند. او می دانست از این طریق می تواند درآمد کسب کند ، بنابراین با همسرش مشورت کرد و در واقع یکی از مشوقان وی موری اسکندانی بود. وی سپس وارد میدان شد و موفق شد.

مهاجر موری اسکندانی

خانواده وی در آن زمان تصمیم سختی گرفته بودند. آنها می خواستند او را به تنهایی به ایالات متحده بفرستند و ابتدا با او مشورت کردند. موری ، که از یک خانواده ثروتمند بود ، تا آن زمان فکر می کرد که این کشور مانند ایران است ، اما وقتی به آنجا رسید ، متوجه تفاوت بزرگ شد. او باید بیشتر کار می کرد.

موری اسکندانی در مسابقات جهانی پوکر شرکت می کند

موری اسکندانی در مسابقات جهانی پوکر شرکت می کند

شاید پیروزی های موری اسکندانی در مسابقات مختلف پوکر را به خاطر نداشته باشید ، زیرا این بازیکن از سال 1985 به طور مخفیانه در بسیاری از تورنمنت ها شرکت کرده است. جالبتر اینکه ، او در این مستند از افراد بزرگی مانند آنتونیو اسفندیاری در آن استفاده کرده است که مورد توجه بسیاری نیز قرار گرفته است.

درآمد موری اسکندانی چقدر است؟

درآمد موری اسکندانی قیمتش چنده؟

وقتی وضعیت مالی خوبی نداشت ، به پوکر روی آورد. در ابتدا او توانست به خوبی پیروز شود و به همین دلیل اعتماد به نفس زیادی کسب کرد. اما او همیشه این کار را همیشه انجام نمی داد ، به همین دلیل برخی گزارش ها می گویند او از این طریق حدود 800000 دلار درآمد کسب کرده است. او در واقع از مستندها درآمد کسب می کند اما هنوز مشخص نیست که چقدر درآمد دارد.

مصاحبه با موری اسکندانی

مصاحبه با موری اسکندانی

وی از زمان مشهور شدن با بسیاری از شبکه ها از جمله NBC مصاحبه کرده است. در واقع ، مستند او از این شبکه پخش شد و در مورد جنجال ها و نحوه تهیه آن مصاحبه شد. وی در این مصاحبه همچنین در مورد برنامه های آینده خود سخت صحبت کرد.

موری اسکندانی و آنتونیو اسفندیاری

هر دو بازیکن با ریشه ایرانی هستند. آنها از جمله بازیکنان پوکر ایرانی هستند که توانسته اند در لیست بهترین ها قرار بگیرند. این دو در زمینه پوکر با هم کار نمی کنند. آنتونیو همچنین به دوستش در ساختن یک فیلم مستند کمک می کند و در مورد برنامه خود به او اطلاعات می دهد.

این بازیکن را در تالار مشاهیر ثبت کنید

این بازیکن را در تالار مشاهیر ثبت کنید

در سال 2018 بود که برخی از مسئولان این رشته به دلیل تلاش زیادی که این بازیکن در معرفی و توسعه این رشته انجام داده است ، نام او را در تالار مشاهیر ثبت کردند. در واقع ، او هم بازیکن است و هم اینکه سعی کرده مسابقات و بازیکنان مختلفی را به مردم معرفی کند و اینها کلماتی است که به زودی در لیست بهترین ها قرار خواهد گرفت پوکر همچنین آماده است

سوالات متداول

موری اسکندانی چقدر از بازی پوکر درآمد داشت؟

طبق گزارش ها ، وی توانسته است حدود 800000 دلار از حضور در بازی های مختلف به جیب بزند.

چه کسی موری اسکندانی را به بازی پوکر تشویق کرد؟

گفته می شود که اولین دلیل اوضاع بد اقتصادی بود ، اما همسرش نیز نقش مهمی در آوردن او به این بازی داشت.

رابطه موری اسکندانی و آنتونیو اسفندیاری چیست؟

آنها به عنوان بازیکنانی که اصالت ایرانی دارند ، رابطه خوبی با یکدیگر دارند و هر از گاهی با یکدیگر ملاقات می کنند. یک سوال اضافه کنید

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *