سحر تبار دختری در دهه هشتاد با نام واقعی فاطمه خوشوند است. او به دلیل چهره ای جعلی از بیش از 50 عمل جراحی متعدد و عکس های بسیار غیر طبیعی و آرایش ترسناک در صفحه اینستاگرام خود به عنوان یکی از شاخ های صفحه اینستاگرام خود باعث جنجال و حاشیه سازی شد ، اکنون او از تمام فعالیت های خود پشیمان است در ایده فضای مجازی به تاریخ تبدیل شده است.

سحر تبار کیست؟

سحر تبار کیست؟

وی در هجدهم ژوئن 2001 در تهران متولد شد. او با مادرش تنها زندگی می کرد زیرا پدر و مادرش طلاق گرفته اند و تحصیلات او فقط تا کلاس سوم است. وی لیسانس دارد. یکی از مهمترین مواردی که باعث شهرت وی و به قول وی شاخ مجازی وی شد. انتشار عکس های سحر تبار که بسیار دور از واقعیت و با گریمی ترسناک و همچنین فتوشاپ غیر طبیعی بود.

همچنین گفته می شود که سحر برای رسیدن به 40 کیلو رژیم بسیار سختی گرفته تا شبیه عکس هایش شود ، اما اندازه کوچک او در بسیاری از عکس ها فتوشاپ بسیار سنگینی را نشان می دهد. با این حال ، سحر تبار 200 هزار پیرو به عنوان شاخ مجازی داشت و افراد زیادی او را دنبال می کردند و از او به عنوان الگو یاد می کردند. سحر خود در مصاحبه خود به چنین افرادی می گوید که از تجربه و اتفاقاتی که برای من رخ داده استفاده کنند و بیاموزند که نه تنها با رفتن به زندان ، بلکه برای کل فرد نیز ابروها و موقعیت اجتماعی خود را از دست خواهد داد ، بنابراین زندگی معمولی. خودتان از حاشیه سازی خلاص شوید.

آغاز فعالیت فاطمه خوشوند چگونه بود؟

خانم خویوشوند با انتشار تصاویر و فیلم های عجیب و غریب از خود ، اما پس از تشدید شکایات و اقدامات مردمی به دلایل مختلف از جمله ترویج خشونت ، تبلیغ و تشویق ، توانست بسیاری از دنبال کنندگان را در صفحه اینستاگرام جذب کند. وی به جرم فساد اداری و جلب توجه و … دستگیر شد و در سپتامبر 2009 دستگیر و به زندان فرستاده شد و توسط قاضی دادگاه انقلاب مفسد فی الارض معرفی شد. در پرونده وی همچنین به اختلالات شخصیتی فاطمه اشاره شده است که از 14 سالگی او را تحت تأثیر قرار داده است.

با کمی جستجو در تمام شبکه های مجازی و اجتماعی می توانیم عکس ها و فیلم های قابل تأمل را تماشا کنیم. ناگفته نماند که وی در سالهای اخیر فعالیت خود را به یوتیوب منتقل کرده بود و در آنجا نیز بسیار مشهور شد. در اواخر کارش ، او همچنین از فحاشی مردم نسبت به خود شکایت کرد و خواست که هیچ کس درباره او قضاوت نکند.

سحر تبر مرد؟

تأیید این واقعیت که صحارتبار در زندان درگذشته امکان پذیر نیست و این فقط یک شایعه است. گفته می شود تتلو (خواننده) در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که صحارتبار به دلیل بیماری عروق کرونر قلب درگذشت. اما حقیقت این است که وی به دلیل مشکوک بودن به یک تازه کار در بیمارستان و در بیمارستان بستری شد و هم اکنون در قرنطینه است.

طلوع تبر قبل از عملیات

طلوع تبر قبل از عملیات

صحارتبار بدون آرایش و قبل از عمل چهره ای کاملاً طبیعی و بدون نقص داشت. اما با توجه به علاقه و علاقه او ، او بسیار تلاش کرد تا خود را شبیه آنجلینا جولی (بازیگر مشهور) کند و با انجام بیش از 50 عمل جراحی ، بیشتر از آنجلینا جولی به زامبی و عروس مردگان (کارتون) شباهت پیدا کند!

تلاش های او برای شبیه عروس مردن بیشتر و بیشتر می شد به طوری که او با جادو خود را با آرایش با اشکال عجیب می ساخت و تا آنجا پیش می رفت که برای جلب توجه هر کاری انجام می داد ، زشت ترین آن این است سطل زباله ای که باعث تعجب بسیاری از افراد شده و نظرات منفی زیادی را در پی داشته است.

سحر تبر و همسرش

به گفته خود شخص ، سحر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است ، اما او می گوید که یک بار شکست عشقی بسیار بدی را تجربه کرده و در جوانی به شدت آسیب دیده است. وی اشاره می کند که واقعاً می خواهد ازدواج کند و مادر شود و از آنجا که دارای اختلالات شخصیتی مانند اختلال دو قطبی است ، می خواهد هر کاری را که برای درمان او لازم است انجام دهد.

طلوع تبر بعد از زندان

طلوع تبر بعد از زندان

پس از زندان ، صحارتبار در مصاحبه ای اظهار داشت كه وی با اراده خود به مصاحبه آمده است تا واقعیت ها را فاش كند. سحر می گوید که محیط زندان برای او بسیار دردناک و طاقت فرسا بوده است. او همچنین می گوید که در طول مدت زندانی بودنم ، به همه کارهایی که انجام داده ام و عکسهای ترسناک سحر تبار که منتشر کردم فکر کردم و بسیار متاسفم. چون کارهایم را پس می دهم و پشیمانم و اگر گذری به گذشته داشتم ، هرگز خودم را مشهور نمی کردم ، یا اگر معروف می شدم ، نه به نام سحر تبار بلکه به نوعی. زیرا او دیگر جادوگر جذب نمی شود.

وی افزود که از کودکی مشهور بود و من همیشه سعی در جلب توجه داشتم و این کار را کردم اما نه به روش صحیح. ای کاش آن موقع کسی به من اطلاع می داد. سحر تبار همچنین در دادگاه اشاره می کند که آغاز شعبده بازی بسیار دلپذیر بود و مورد توجه بسیاری قرار گرفت و مورد استقبال قرار گرفت ، اما اکنون ای کاش هرگز شعبده بازی نمی کردم زیرا باعث از دست دادن جایگاه اجتماعی شد.

فاطمه خیشوند سحر تبار

وكیل وی در مصاحبه ای با صحارتبار گفت كه چهره واقعی بدون آرایش فاطمه خوشوند هیچ شباهتی به عکس های ترسناک سحر تبار منتشر شده در شبكه های مجازی ندارد و فقط توسط ابزار و نرم افزار فتوشاپ ساخته شده و آرایش زمان بر ، که خلاف ظن است. این عموم مردم بود زیرا تصور می شد چهره این فرد بسیار زشت و وحشتناک است.

دادگاه فاطمه خیشوند چقدر طول کشید؟

گفته می شود که سحر از زمان دستگیری به زندان منتقل شده و به 10 سال زندان محکوم شده است. مادر وی همچنین در مصاحبه ای با دخترش و چند نفر دیگر خواستار بخشش اسلامی دخترش شد. فاطمه خوشوند سحر تبار می افزاید که وی پس از آزادی بسیار متفاوت با سحر تبار ترسناک در دنیای مجازی است و تا جایی که بخواهد خاطره تبر بودن از ذهن ها و حتی شبکه های مجازی پاک می شود.

اینستاگرام سحر تبار

اینستاگرام سحر تبار

با مراجعه به صفحه و فیلم های منتشر شده توسط وی ، به خوبی می توان احساس کرد که همه این آثار و چهره ترسناک جعلی وی توسط فتوشاپ و گریم های مختلف فقط برای جلب توجه پیروان بوده است. به گونه ای که وی توانست به هدف خود برسد و در مدت زمان کوتاه و تلاش و اندکی تأمل به دنبال کنندگان خود تا 200000 نفر برسد و علاوه بر سرگرمی با تبلیغات برای صفحات و افراد دیگر میلیون ها درآمد کسب کند. برای بررسی دقیق تر می توانید اینستاگرام سحر تبار این لینک را دنبال کنید

سحر تبار می افزاید که من هرگز فکر نمی کردم که اعمال و رفتار من جرم تلقی شود و هر کاری که کردم بدون قصد خاصی بوده و تنها هدف من شهرت مانند بازیگران بوده است. خبر دستگیری و مصاحبه سحر تبار حتی رسانه های خارجی را نیز درگیر کرد ، به طوری که در چندین رسانه از سحر تبار به عنوان آنجلینا جولی ایران نام برده شد و آثارش شرح داده شد.

خانواده سحر تبر

تاکنون اطلاعات روشنی درباره اینکه والدین سحر تبار چه کسانی هستند ، وجود ندارد اما گفته می شود که والدین وی از هم جدا شده اند و سحر با مادرش زندگی می کند. مادرش همچنین اشاره می کند که فاطمه بعد از 8 سال باردار شد و همان فرزند را دارد و حافظه او بسیار عزیز است. اما او همیشه به سحر یادآوری می کرد که روزی به دلیل جوانی و کار درگیر مشکل خواهد شد و همچنین مادرش در مصاحبه ای گفت که از ابتدا می دانسته دخترش در صفحات رسمی مشهور است اما با این موافق نیست او اما او همیشه با مخالفت سحر روبرو بوده است.

پس از دستگیری سحر ، مادر وی بسیار شوکه شده و می گوید که ما هرگز تصور نمی کردیم که چنین اتفاقی رخ دهد. آنها همچنین می گویند که بیشتر فیلم ها و عکسهای جادویی توسط مادر وی گرفته شده است. مادر سحر در مصاحبه حضور داشت ، اما در غیاب پدرش ، آقای بخدا ، که او نیز بسیاری از حقایق را ارائه داد.

سوالات متداول

سحر تبار در چه سالی متولد شد؟

وی در هجدهم ژوئن در سال 2001 در تهران متولد شد.

سحر تبار چند دنبال کننده دارد؟

سحر در صفحه اینستاگرام خود بیش از 200000 فالوور و فالوور داشت و به همین دلیل او را شاخ مجازی یا زامبی اینستاگرام می نامیدند.

فاطمه خیشوند چه مدت کار کرد؟

سحر فعالیت خود را از سال 2016 آغاز کرد و تا زمان دستگیری در سال 1398 فعالیت داشت. در واقع 3 سال فعال بود.

سحر تبار چگونه مشهور شد؟

در ابتدا ، سحر با ظاهر طبیعی خود غیرمعمول شد ، اما هرچه زمان می گذشت ، با آرایش عجیب و غریب مشهور شد و نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *