صدف صادقی مدل ایرانی و یکی از وبلاگ نویسان ایرانی است که در زمینه مد و سبک زندگی فعالیت می کند. وی برای پیشرفت شغلی و داشتن محیط کار بهتر و راحت تر ، در حدود سال 1398 به ترکیه مهاجرت کرد. این مدل ایرانی سالها در زمینه طراحی لباس و مانتو فعالیت داشته و با مارک های ترک مانند هتل پارک حیات همکاری داشته است. او یکی از وبلاگ نویسان است که موفق به ثبت نام تجاری خود شده است و بوتیکی به نام بوتیک سالاد صدف و گالری به نام صدف سبک دارد.

مصاحبه مجله پل با صدف صادقی

مصاحبه مجله پل با صدف صادقی

در مورد بیوگرافی صدف صادقی می توان گفت که وی از کودکی به خرید لباس و مد علاقه داشته و چندین سال را در دوره طراحی مد دانشگاه طیف طراحی استرالیا در ایران گذرانده است. وی علاوه بر کار در مد و سبک زندگی ، یک کمپین تجاری کوچک برای حمایت از زنان خلاق که بودجه تبلیغات آنلاین را ندارند ، راه اندازی کرده است.

در اینجا مصاحبه ای کوتاه با صدف صادقی از مجله پل را مشاهده می کنید:

چرا مهاجرت کردید؟ من برای یک محیط کار بهتر و پیشرفت شغلی به ترکیه مهاجرت کردم. به نظر من ترکیه یکی از کشورهایی است که توجه زیادی به مد و مدل سازی دارد.

برداشت شما از مهاجرت که بعد از مهاجرت تغییر کرد چیست؟

استانبول برای زندگی بهتر از تصور من است.

به عنوان یک وبلاگ نویس مد ، پیش بینی شما از روند 2020 چیست؟

فکر می کنم امسال به سمت طراحی های شیک و ساده پیش برویم. از پارچه های خاص بیشتر استفاده خواهد شد ، اما ترکیبات ساده خواهد بود.

آیا تحصیلات شما به مد مرتبط است؟ آیا دوره ای در این زمینه گذرانده اید؟

من از کودکی به خرید لباس و مد علاقه داشتم و چندین سال را در دوره طراحی مد مدرسه طراحی طیف استرالیا در ایران گذرانده ام تا اطلاعات علمی داشته باشم.

برای تقویت سبک مردم چه نکاتی دارید؟ اولین نکته این است که بدانید چه سبکی اعتماد به نفس شما را تقویت می کند و به شما انرژی می بخشد. سپس به روندها نگاه کنید و ببینید کدام یک به سلیقه شما نزدیکتر است. سپس صفحات وبلاگ نویسان خوش ذوقی را که در زمینه مد و ترند فعالیت می کنند دنبال کنید.

عکسهای صدف صادقی را کجا می توانیم ببینیم؟

با توجه به اینکه صدف صادقی یکی از مدلهای برجسته لباس و مد در ترکیه است ، با جستجوی اینترنت و فضای مجازی می توان تعدادی عکس از این مدل را یافت. عکس وبلاگ این وبلاگ نویس مد با مدل ها و پوشش های مختلف از جمله صدف صادقی با شورت و دامن ، صدف صادقی با کت زرد بلند ، صدف صادقی با شلوار جین و کت قرمز و …

اینستاگرام صدف صادقی

اینستاگرام صدف صادقی

نام مستعار این مدل Salad Fashion Salad است که ملیت آن ایرانی و اقامت آن در استانبول ترکیه است. اینستاگرام صدف صادقی 199،000 دنبال کننده دارد و شامل 716 پست و 298 دنبال کننده است. صفحه وی خصوصی است و برای رفتن به صفحه وی و دیدن پست های وی ، ابتدا باید درخواست دهید و او را دنبال کنید. صدف صدف با توجه به تعداد پیروان خود مکانی را برای ارتقا حرفه خود انتخاب کرده است.

درآمد وبلاگ نویسان مد چقدر است؟

اولین قدم برای کسب درآمد بلاگرها جذب فالوور است. گام دوم آنها تولید محتوای مفید و مورد نیاز برای کاربران است. بسته به فالوورها و میزان جذابیت و محبوبیتی که برای فالوورها دارند ، می توانند با عقد قرارداد با برخی مارک ها و گرفتن تبلیغات درآمد کسب کنند.

یک نوع وبلاگ نویس ، یک وبلاگ نویس مد است که در زمینه مد فعالیت می کند. آنها در ابتدای فعالیت خود به تبلیغ لباس و کفش با مارک های مختلف می پردازند و پس از اینکه بازده تبلیغاتشان برای آن مارک ها خوب بود ، می توانند با آنها قرارداد سالانه منعقد کنند و مبلغ قابل توجهی پول دریافت کنند. و در طول ماه یا سال درآمد خوبی داشته باشید.

در ایران هیچ ارگان یا سازمانی برای پرداخت تعرفه به وبلاگ نویسان وجود ندارد و همه وبلاگ نویسان ایرانی بسته به سلیقه خود مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت می کنند که البته گاهی منصفانه نیست. درآمد وبلاگ نویسان ایرانی با توجه به تعداد دنبال کنندگان و بازدهی که برای آن برند دارند متفاوت است.

برخی از آنها ماهانه درآمد کمی دارند. اما برخی از آنها ماهیانه 100 میلیون درآمد کسب می کنند. میزان درآمد وبلاگ نویسان خارجی از جمله درآمد صدف صادقی با توجه به تعداد پیروان آنها و جذابیت آنها در بین مردم متفاوت است. آنها میزان درآمد خود را در طول ماه مشخص نکردند.

بلاگرها بیشترین درآمد را برای کسانی دارند که تعداد زیادی فالوور دارند و همه فالوئرهای آنها واقعی هستند. آنها می توانند در طول ماه تبلیغات زیادی انجام دهند و درآمد خوبی داشته باشند. درآمد یک وبلاگ نویس مد ماهانه مبلغ قابل توجهی است که البته به تعداد دنبال کنندگان وی بستگی دارد. به عنوان مثال ، نگین میرصادقی یک وبلاگ نویس مد ایرانی است که در هلند زندگی می کند و درآمد خوبی از اینستاگرام دارد. وبلاگ نویسان موفق مد علاوه بر اینستاگرام ، در زمینه تولید وب سایت و وبلاگ نویسی نیز نقش دارند. زیرا منبع درآمد بیشتری برای یک وبلاگ نویس مد وب سایت است.

دوست پسر صدف صادقی کیست؟

با توجه به اینکه این وبلاگ نویس مد از سال 1398 به طور جدی به مدلینگ مشغول بوده و تعداد فالوئرهای وی نسبت به افراد برجسته این حرفه کم است که هنوز به شهرت لازم در این زمینه نرسیده است. از این رو اطلاعات زیادی در مورد او و زندگی خصوصی و خانواده وی در دسترس نیست.

حاشیه صدف صادقی

حاشیه صدف صادقی

وبلاگ نویسان مد برای سبک آنها ارزش قائلند و به آن احترام می گذارند و هیچ تبلیغاتی نمی کنند و از حاشیه اینستاگرام دور می مانند. این کار درستی است. به هیچ قیمتی برای هیچ مارکی تبلیغ نکنید و منتظر مارک هایی باشید که به هدفشان نزدیک هستند. گزینه ایده آل مارک های طلا و جواهر و لباس است اما کلاس هایی مانند سایت شرط بندی علاوه بر مغایرت با قوانین ، ارزش و اعتبار یک وبلاگ نویس مد را پایین آورده و با توجه به جدید بودن صدف صادقی او را به حاشیه می کشاند. و فعالیت او در زمینه کاری خود ، هیچ حاشیه ای از او در فضای مجازی وجود ندارد.

سبک زندگی صدف صادقی سبک لباس ، جواهرات و ج از مارک های مختلف را به کاربران اینستاگرام خود معرفی می کند.

مد وبلاگ نویس به چه کسانی گفته می شود؟

مد وبلاگ نویس به چه کسانی گفته می شود؟

امروز دیگر خبری از مجلات ، لباس ها و مجلات مد نیست. مارک های دنیای اینترنت به دنبال مدل هستند و از این طریق مارک های خود را تبلیغ می کنند. وبلاگ نویسان مد ، سبک مورد علاقه خود را در صفحه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام منتشر می کنند.

این حرفه مانند هر شغل دیگری نیاز به مهارت و پشتکار دارد. الزامات مد وبلاگ نویسان شامل: مهارت نوشتن ، تولید محتوا که باید در این زمینه تبحر داشته باشد ، مهارت جستجوی اینترنتی ، مهارت ارتباط با سایر وبلاگ نویسان ، عکاسی و ویرایش عکس ، آشنایی با شبکه های اجتماعی ، بازاریابی ، برنامه ریزی و ادامه انجام آن ، آشنایی با مارک ها و تنظیم لوازم جانبی و لباس ، تبلیغات و حمایت مالی ، سلیقه و شهامت برای بیان و انتشار آن.

اهمیت محبوبیت برای وبلاگ نویسان مد

محبوبیت برای وبلاگ نویسان مد از این جهت مهم است که سبکی که در تصاویر ، طرح ها و نوشته های خود ارائه می دهند ، در صورت محبوبیت ، بیشتر مورد استقبال کاربران در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قرار خواهد گرفت. هرچه بیشتر از وبلاگ و نظرات و تصویر یک وبلاگ نویس استقبال شود ، جایگاه وی در میان وبلاگ نویسان مد بالاتر می رود. و طرفداران سلیقه مد او را دنبال می کنند ، پس از آن وبلاگ نویسان مد می توانند درآمد کسب کنند.

یکی از محبوب ترین روش ها در این زمینه تبلیغات مستقیم تصاویر شما در اینستاگرام است. وبلاگ نویسان مد همچنین باید در مورد محبوبیت آنها در دنیای مد و وبلاگ نویسی مطالعه کنند. قرار دادن هشتگ های بی ربط در این زمینه نه تنها محبوبیتی ایجاد نمی کند بلکه ذهنیت منفی راجع به تجارت مد وبلاگ نویس در ذهن مخاطبان ایجاد می کند.

یک وبلاگ نویس مد که به زبان انگلیسی مسلط نیست ، توانایی رقابت و فعالیت در این زمینه را از دست می دهد. یکی از بهترین راه ها برای افزایش محبوبیت در شبکه های اجتماعی ، برنامه ریزی ابتکاری و خلاقانه با ایده های جذاب است. انتشار سلفی های روزانه که سبک های آشنا و رسمی را به اشتراک می گذارند یکی از راه های افزایش محبوبیت شماست.

صدف صادقی در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

این مدل ایرانی سالهاست که در زمینه طراحی لباس و کت فعالیت می کند و با مارک های ترک مانند هتل پارک حیات همکاری کرده است.

چرا صدف صادقی مهاجرت کرد؟

وی به دلیل پیشرفت شغلی و فضای کار بهتر به ترکیه مهاجرت کرد.

صدف صادقی مدرک مد دارد؟

وی چندین سال را صرف تحصیل در زمینه طراحی مد در دانشگاه طیف طراحی استرالیا در ایران کرده است.

آیا دامنه فعالیت صدف صادقی فقط در زمینه مد است؟

وی علاوه بر فعالیت در زمینه مد ، برای حمایت از زنان خلاق که بودجه تبلیغات آنلاین را ندارند ، کمپین های مشاغل کوچکی را راه اندازی کرده است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *