بوروس لی یک کارگردان ، بازیگر ، مبارز هنرهای رزمی ، پروفسور ، نظریه پرداز و فیلسوف چینی است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. وی در زمینه ورزش های رزمی کار بزرگی انجام داد و باعث شد طرفداران بیشتری به این ورزش روی آورند. وی در آمریکا از پدر و مادر چینی متولد شد اما در حالی که فقط سه ماه داشت به هنگ کنگ بازگشت. اما پس از نوجوانی ، برای ادامه تحصیل به ایالات متحده بازگشت. وی تلاش زیادی کرد تا دیدگاه خود را در مورد ورزش های رزمی تغییر دهد ، به همین دلیل مردم چین او را به عنوان یک افتخار ملی می شناسند. وی از همسر آمریکایی خود صاحب یک پسر و یک دختر شد. برای آشنایی با زندگی این قهرمان ورزش های رزمی ، ادامه مقاله را دنبال کنید.

بوروس لی جنگجو

بوروس لی جنگجو

بوروس لی با موفقیت Dragon Rage را به اتمام رساند و مورد استقبال قرار گرفت. شخصی به نام جان لیتل مستندی را به نام داستان یک جنگجو کارگردانی کرد. این فیلم درباره زندگی نامه و فراز و نشیب های زندگی او بود. طبق این فیلم ، این قهرمان یک قهرمان ناسیونالیست است و به دلیل همین اخلاق ، طرفداران بی شماری را به خود جلب کرده بود. حتی گفته می شود این مستند برخی از قسمت های فیلم “بازی مرگ” را در نسخه اصلی خود به تصویر می کشد. به طور کلی ، این مستند به دلیل مضمون یک شخصیت محافظه کار ، ملی پوش ، جنگجو ، رزمی کار و چینی آمریکایی یکی از پربیننده ترین مستندهای سال های اخیر است.

بوروس لی اژدها وارد می شود

بوروس لی اژدها وارد می شود

او در فیلم بوروس لی ماموریت پلیس را دارد که با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد کند. هم تیمی های او جان ساکسون و جیم کلی بودند که نقش های اصلی را بازی می کردند. این فیلم توسط کارشناسان به عنوان یکی از بهترین فیلم های رزمی تاریخ سینما انتخاب شد. کارگردانی آن رابرت کلوز بود و در سال 1973 منتشر شد. در این فیلم ، او به طور ناگهانی هنگام جستجوی قاچاقچیان با قاتل خواهرش روبرو می شود. داستان فیلم آنقدر هیجان انگیز است که او و دو نفر از همراهانش که جنگیدن را هم بلدند برای قاچاقچیان وارد جزیره ای می شوند.

در این جزیره مسابقات برگزار شد و اولین حریف بوروس اهارا بود. بعد از اینکه لی او را شکست داد ، اجازه می دهد زندگی کند اما او از پشت به لی حمله می کند و قهرمان مجبور می شود برای کشتن او حرکت کند. سپس وارد کارخانه ای می شود و محل را از طریق فرستنده به پلیس اطلاع می دهد. چندین نگهبان که از ورود آنها مطلع شده بودند به آنها نزدیک شدند اما کشته شدند. وقتی رئیس کارخانه متوجه می شود ، آنها را دستگیر و مجبور به رقابت می کنند. او تمام مخالفان خود را شکست می دهد و سرانجام رئیس کارخانه را در اتاق خود می گیرد و او را می کشد. جالب اینجاست که افرادی مانند جورج فورمن و جو فریزر همیشه مبارزات لی را ستوده اند.

بیوگرافی بوروس لی

بینندگانی که مبارزات بوروس لی را از نزدیک و پشت تلویزیون تماشا می کردند ، همیشه او را به خاطر مهارتش تحسین می کردند. این قهرمان در 27 نوامبر 1940 در یک بیمارستان چینی در سانفرانسیسکو ، چین متولد شد. گفته می شود وی بین سال اژدها و سال اژدهای چینی متولد شده است. لی هو چون پدرش و گریس هو کاتولیک مادرش بودند. مادر او از نژاد چینی بود. آنها وقتی بوروسیا فقط 3 ماهه بود به هنگ کنگ بازگشتند. لی تا دبیرستان در این کشور تحصیل کرد و برای اولین بار در مسابقات بوکس بین مدرسه ای شرکت کرد.

وی علاوه بر ورزش های رزمی به فلسفه نیز علاقه زیادی داشت. گفته می شود که در این کتابخانه که بسیار نیز بزرگ بود ، کتابهایی در این زمینه و همچنین هنرهای رزمی وجود داشت. وی گفت: در هر رشته ای که به سطح بالایی برسید ، می توانید از طریق آن خود را بشناسید و این را با ورزش های رزمی به دست آورد. بر اساس گزارش ها ، او به خدا ایمان نیاورد و افراد مختلف چندین بار در این باره از او سال کردند ، اما تنها جوابی که داد این بود که به کسی اعتقاد ندارد و این چیزی نیست که آنها گفتند. کل بیوگرافی بوروس لی واقعی پر از هیجان و مبارزات داخلی و خارجی بود. ویکی پدیا بروس لی در تمام دوران ها در ورزش های رزمی بهترین است.

همسر بروس لی کیست؟

همسر بروس لی که؟

خانواده چهار نفره بروس لی. همسرش لیندا همکلاسی بود. پس از آشنایی ، آنها تصمیم گرفتند که در سال 1956 ازدواج کنند. آنها صاحب یک پسر به نام براندون و یک دختر به نام شاتو شدند. لیندا امری در 21 مارس 1945 متولد شد. وی همچنین یک رزمی کار خوب بود و به مردم آموزش می داد. بروس با یک آمریکایی ازدواج کرده بود و پس از چند سال زندگی مشترک کتابی در مورد او نوشت. وی در این کتاب به بیوگرافی این قهرمان پرداخته است. داستان فیلم اژدها که درباره زندگی این رزمنده رزمی بود ، بر اساس این کتاب ساخته شده بود. در این فیلم شخصی به نام لورن هارلی نقش بوروس را بازی کرد.

البته به گفته برخی ، این تنها زنی نیست که لی با او رابطه داشته است. چند سال پیش ، شخصی به نام متیو پلی کتابی در مورد زندگی نامه خود منتشر کرد که در آن بروس ادعا می کرد با چندین زن دیگر از جمله شارون فرل رابطه دارد. شارون در آن زمان یک ستاره مشهور بود و گفت که عاشق او شده است. در این کتاب همچنین از زن دیگری به نام بتی تینگ پی نام برده شده است که او نیز در یک فیلم با بروسیا بازی کرده است.

علت مرگ پسر بروس لی

براندون لی پسر بورون لی نیز با مهارت های رزمی آشنا بود و در فیلم ها بازی می کرد. در یکی از صحنه های جلوی دوربین ، او تیر خورد و بلند نشد. نکته این بود که او باید صحنه ای که مورد اصابت گلوله قرار می گرفت را بازی کند. پس از شلیک گلوله ، او به زمین غلت می زند. کارگردان و عوامل فیلم در ابتدا تصور می کردند که وی همچنان در این نقش بازی می کند و دستور برش دادند. اما آنها متوجه شدند که وی از هوش رفته و نبضش کند است. برخی گفتند که ممکن است جایی به سرش ضربه زده باشد ، اما نبض و میزان تنفس او کم و کمتر می شود تا اینکه او را به بیمارستانی منتقل می کنند و در آنجا فوت می کند. مقبره وی در کنار پدرش در سیاتل ، واشنگتن است. مرگ او و پدرش هر دو در جوانی مشکوک به نظر می رسند و ما هر لحظه شاهد شایعاتی در این باره بوده ایم. برخی گفتند که این مرگ هر دو عمدی بوده است ، اما دادگاه آن را تصادفی تشخیص داده است. برخی نیز گفتند که شخصی خانواده خود را لعن کرده است.

دانلود زیرنویس فارسی بروس لی-جنگنده 2015

این فیلم توسط هند ساخته شده و بازیگران مشهوری مانند رم چاران ، راكول پریت سند و علی در آن بازی می كنند. طبق اطلاعات منتشر شده ژانر این فیلم کمدی و کمدی است که در سال 2015 ساخته شده و در همان سال منتشر شده است. به کارگردانی آسرینو ولا ساخته شده و زبان آن تلوگو است. علاقه مندان به این فیلم احساسی می توانند با مراجعه به سایت های اینترنتی مختلف به راحتی به زیرنویس فارسی آن دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر سایت های زیادی وجود دارد که فعالیت ها و خدمات در این زمینه را برای فیلم دوستان ارائه می دهند.

bruce lee the Fight دانلود فیلم

بروس لی جنگنده دانلود فیلم

هنوز هم کسانی هستند که می خواهند جلوه های فیلم های بوروس لی را بار دیگر یا حتی بارها ببینند و لذت ببرند. بر این اساس ، کسانی که می خواهند خاطرات گذشته را تازه کنند و همچنین کسانی که می خواهند برای اولین بار آثار او را ببینند ، پیشنهاد می کنیم به سایت هایی بپیوندند که فیلم های وی را برای علاقه مندان بارگیری می کنند. آنها مشترک هستند. برخی از این سایت ها رایگان هستند و برخی دیگر که خدمات و کیفیت بهتری ارائه می دهند ، پرداخت می شوند. در کنار این فیلم ها ، اطلاعات ارزشمندی در مورد این قهرمان چینی نیز ارائه می شود.

سوالات متداول در مورد بوروس لی

بوروس لی اهل کجاست؟

وی ملی پوش چینی بود که در سال 1940 در بیمارستانی در چین در سانفرانسیسکو متولد شد.

یکی از فیلم هایی که بوروس لی کارگردانی کرده را نام ببرید؟

او راه اژدها را کارگردانی کرد که در سال 1972 منتشر شد نام دیگر این فیلم Dragon Way است.

آیا بوروس لی مسموم شد؟

برخی از پزشکان معتقد بودند که وی مسموم شده و کشته شده است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *