اگر شما نیز علاقه مند به بازی passer internet group در فضای مجازی هستید ، پیشنهاد ما بازی تیزر مغز Shalam است که شباهت زیادی به بازی دارد ، شما می توانید در مهمانی ها و مجالس با دوستان خود این بازی را به صورت بازی دو نفره یا چهار نفره انجام دهید . در این مقاله بازی شلم و قوانین بازی آنلاین را به شما آموزش می دهیم.

شرح کامل بازی شلم


شرح کامل بازی شلم

بازی Shalam در اصل بین چهار نفر انجام می شود اما شما می توانید این بازی را برای دو یا سه نفر نیز انجام دهید ، Ashlam در واقع یک بازی ذهنی مانند بازی Hakam است که با استفاده از کارت های Passer انجام می شود و سپس Hakam محبوب ترین نوع بازی ورق در ایران است. . نام این بازی از کلمه انگلیسی slam یا کلمه فرانسوی shelem گرفته شده است که به معنی جمع آوری کارت های بازی است.

برای اینکه بتوانید بازی شلم را به صورت حرفه ای انجام دهید و در آن پیشرفت کنید ، ابتدا باید بازی جمله را یاد بگیرید ، به این ترتیب یادگیری بازی شلم برای شما آسان تر خواهد بود زیرا بازی شلم فنی و پیچیده تر از بازی جمله. اما شباهت های زیادی بین آنها وجود دارد ، علی رغم این شباهت ها ، این دو بازی فکری دقیقاً یکسان نیستند و تفاوت هایی دارند که آنها را از یکدیگر متمایز می کند. نمونه ای از این تفاوت ها تفاوت در خواندن دست است.

آموزش بازی شلم

در بازی شلم ، هر بازیکن 12 کارت یا کارت پاس دارد. برای شروع این بازی ، ابتدا یکی از بازیکنان به عنوان پخش کننده دستی یا توزیع کننده کارت انتخاب می شود ، نحوه انتخاب این بازیکن به شما بستگی دارد. شما می توانید با یکدیگر توافق یا قرعه کشی کنید ، البته مهم نیست که این بازیکن کیست ، زیرا وقتی دست بعدی شروع می شود ، بازیکن سمت راست آن شخص کارتهای پاسر را بازی می کند و بنابراین در For جهت عقربه های ساعت ، همه اعضای گروه حداقل یک بار کارت بازی می کند.

بازیکن با دست 12 کارت به فرد سمت راست ، 12 کارت به حریف و 12 کارت به بازیکن سمت چپ خود می دهد و 4 کارت را روی زمین می گذارد و 12 کارت باقیمانده را می گیرد. ، حالا هر بازیکن می تواند با توجه به کارتهایی که در دست دارد ، احتمال موفقیت خود را در بازی حدس بزند ، در این حالت هر بازیکن باید یک نقطه را اعلام کند که در انتهای دست قرار دارد ، این امتیاز قابل کاهش نیست بیش از 100. شخصی که بالاترین حد مجاز را اعلام کند ، حاکم بازی می شود.

سقف امتیازاتی که می توان از یک دست بدست آورد 165 برای بازی شلم معمولی 165 است ، اما اگر شما یک بازی شلم حرفه ای انجام دهید و از کارت های جوکر استفاده کنید ، 35 امتیاز به آن اضافه می شود و حد امتیاز به 200 امتیاز افزایش می یابد. بعد از مشخص شدن حاکم بازی ، او کارتی را روی زمین قرار می دهد و قانون بازی را انتخاب می کند و سایر بازیکنان بازی را طبق قانون تعیین شده شروع می کنند ، در این بازی مانند یک بازی قاعده ای از سمت راست شروع می شود.

یکی از ترفندهای مهم بازی این است که بازیکن حاکم می تواند 4 کارت را که در ابتدای بازی روی زمین قرار می گیرند با 4 کارت با مقدار کمتر حرکت دهد ، هدف از این مسئله این است که دست حاکم بهتر شود ، در واقع ، اگر حاکم بتواند از این موضوع به خوبی و هوشمندانه استفاده کند ، در نهایت می تواند شانس خود را برای پیروزی در بازی افزایش دهد.

بعد از این آموزش ، می توانید از این لینک برای شرط بندی روی یک پیام دهنده استفاده کنید.

آموزش بازی شلم

چگونه نمره شلم را محاسبه کنیم؟

پس از پایان یک دست بازی ، نوبت شمارش امتیازات کسب شده توسط دو تیم است. روش امتیاز دهی در بازی شلم بدین صورت است که اگر یک دست برنده شوید ، 5 امتیاز دریافت می کنید ، اگر یک کارت داشته باشید 10 امتیاز داشته باشید ، هر 5 کارت لو 5 امتیاز و هر 10 کارت لو 10 امتیاز دارد. اگر در شلم از یک جوکر استفاده کرده باشید برای یک جوکر قرمز 20 امتیاز و برای یک جوکر سیاه 15 امتیاز کسب خواهید کرد.

هدف از شمارش امتیازات کسب شده در انتهای هر دست این است که بفهمیم آیا این امتیازات با امتیازاتی که هر تیم در ابتدای بازی اعلام کرده مطابقت دارد یا خیر ، حاکم و هم تیمی او با نمره اعلام شده مطابقت دارند. اگر آنها بیشتر از این باشند یا امتیاز بگیرند ، امتیازات آنها به همان اندازه اضافه می شود ، اما اگر عکس این اتفاق بیفتد ، امتیازات آنها به همان اندازه که ادعا می کنند کاهش می یابد ، این بازی ادامه خواهد داشت تا زمانی که یک تیم بتواند به یک نتیجه نهایی از پیش تعیین شده دست یابد ، معمولاً 1200 در نظر گرفته می شود ، اما می توانید درمورد مبلغ توافق کنید و آن را به 660 یا 330 کاهش دهید.

قوانین بازی شلم

یکی از قوانین رایج در بازی شلم ، خواندن شلم است؛ گاهی اوقات ، وقتی تیمی یک امتیاز را اعلام می کند ، بالاترین سقف نمره را برای یک دست اعلام می کند که 165 امتیاز است. در این صورت تیم رقیب می تواند حتی جلوتر برود و 330 امتیاز را اعلام کند. گفته می شود که تیم شلم نامیده می شود ، از طرف دیگر اگر تیمی ادعا کند که همه امتیازات را کسب می کند ، شلم نامیده می شود ، اگر این تیم موفق به کسب تمام امتیازات شود 330 به امتیاز آن اضافه می شود. در غیر این صورت 330 امتیاز از او کسر می شود.

آموزش تصویری بازی ساختگی دو نفره

همانطور که گفته شد اصل بازی در قالب دو تیم دو نفره است اما شما می توانید این بازی را با دو بازیکن انجام دهید. قوانین و مراحل کلی بازی دو نفره تقریباً با فرم معمولی و چهار بازیکن یکسان است ، در یک بازی دو نفره ، شما از زمین برای پر کردن جای خالی هم تیمی خود استفاده می کنید. یادگیری بازی شطرنج دوتایی به صورت عکس و عکس امکان پذیر نیست زیرا این بازی فنی است اما با جستجو در گوگل و سایت های مختلف اینترنتی می توانید فیلم های آموزش تصویری بازی شطرنج دو نفره را برای افراد پیدا کرده و مشاهده کنید .

آموزش تصویری بازی ساختگی دو نفره

جدول بازی شلم را بررسی کنید

بهتر است قبل از شروع بازی یک میز برای خودتان طراحی کنید تا بتوانید امتیازات هر گروه و جزئیات بازی را جلوی چشمان خود داشته باشید و بهتر عمل کنید. برای ترسیم این جدول ، سه ستون عمودی ، ستون سمت راست و ستون کناری را در نظر بگیرید. سمت چپ مربوط به امتیازات کسب شده توسط هر تیم و ستون وسط مربوط به امتیازات اعلام شده توسط دو تیم در آغاز مسابقه است. استفاده از این جدول می تواند تمرکز شما را بیشتر کند بنابراین می توانید تیم خود را به راحتی سازماندهی کنید.

آیا می توان چله را بصورت آنلاین بازی کرد؟

بله ، امکان بازی آنلاین شلم وجود دارد ، شما می توانید نسخه آنلاین این بازی را با توجه به سیستم عامل مورد نظر خود بارگیری کرده و از بازی آنلاین این بازی با دوستان خود لذت ببرید ، برای این تنها کاری که باید انجام دهید جستجوی عبارت “download the نسخه کامل بازی Shalam “یا عبارات مشابه در Google و این بازی را روی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود اجرا کنید.

دانلود بازی شلم با هوش مصنوعی بالا

شما می توانید بازی آنلاین شلم را از فروشگاه App یا کافه بازار بارگیری کنید ، نسخه آنلاین این بازی در مقایسه با فرم و حضور منظم آن دارای ویژگی های بیشتری است ، به عنوان مثال می توانید سختی بازی را با توجه به مهارتی که در بازی Shalam شما باید از حالت آسان به سخت به دلخواه خود تغییر دهید ، نسخه آنلاین این بازی با هوش مصنوعی ساخته شده در بالا ، بازی Android Shalam و بازی Shalam برای رایانه های شخصی و iOS به راحتی در دسترس شما هستند.

سوالات متداول

قوانین شلم آنلاین چیست؟

اگر چه شلم اینترنت دارای ویژگی های بیشتری نسبت به فرم معمولی است اما قوانین آن بیشتر است شلم آنلاین با قوانین بازی حضور آن تفاوتی ندارد و یکسان هستند.

برای تربیت یک کشتی گیر حرفه ای چه باید کرد؟

با جستجوی این عبارت در Google و تماشای فیلم های آموزشی در مورد آن ، می توانید به راحتی این بازی را یاد بگیرید.

یکی از ترفندهای شلم چیست؟

یکی از ترفندهای رایج در این بازی استفاده مناسب و خلاقانه از چهار کارت برنده توسط بازیکن حاکم است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *