در این مقاله می خواهیم شما را با بازی انحصار و قوانین بازی آشنا کنیم. برای پاسخ به این سالات ، لطفاً ما را تا پایان این مقاله دنبال کنید.

بازی انحصار چیست؟

بازی انحصار چیست؟

شاید تاکنون نام انحصار را شنیده باشید. در واقع ، انحصار یک بازی فکری است که برای دهه ها یکی از روش های سرمایه گذاری در اقتصاد بوده است. این بازی در ایران Rupoli نام دارد.

monopoli یک بازی بسیار قدیمی است که در دنیای امروز می توانید آن را بر روی تلفن های خود نصب کنید و این بازی را با خانواده و دوستان انجام دهید ، هرچه تعداد افراد در این بازی بیشتر باشد ، هیجان بیشتری دارد. موضوع اصلی این بازی فروش زمین است ، شما می توانید بازی انحصار را به طور کامل از سایت آپارات دنبال کنید.

بازی انحصاری را از کجا بخریم؟

روش های مختلفی برای خرید یک بازی انحصاری وجود دارد. ابتدا باید پرس و جو کنیم تا ببینیم خرید کدام روش سریعتر و ارزانتر است.

اگر می خواهیم از سایت های خارجی مانند آمازون آمریکا خرید کنیم ، علاوه بر هزینه بازی ، باید هزینه گمرک را نیز پرداخت کنیم و حتی هزینه ای را به عنوان ضمانت پرداخت کنیم تا در طول مسیر و هزینه بازی آسیب نبیند. از بازی بسیار بالا می رود.

همچنین حداقل 8 هفته طول می کشد تا بازی به دست ما برسد. اما اگر بخواهیم این بازی را از سایت های ایرانی مانند Tarb بخریم ، هم ارزانتر و هم سریعتر به دست ما می رسد. بازی کلاسیک انحصار را بخرید و بازی کارت خوان انحصار ارزان را از سایت Torb بخرید.

چگونه Monopoly را بصورت آنلاین بازی کنیم؟

بازی Monopoly بصورت آنلاین می توانید با مردم سراسر ایران بازی کنید یا با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید و با بازیکنان دیگر بصورت آفلاین گپ بزنید. شما می توانید با هوش مصنوعی بازی کنید. همچنین می توانید بازی را بصورت آفلاین ذخیره کنید و در هفته و ماهانه رتبه بندی شوید.

همچنین می توانید دوستان خود را در بازی آنلاین دعوت کنید. در بازی انحصاری می توانید شهرها و شرکت های مختلفی را خریداری کنید. اگر صاحب یک رنگ باشید و از بازیکنان اجاره بگیرید و از طریق آن درآمد کسب کنید و یکی از بزرگترین بازرگانان ایران شوید و بازی Monopoly Plus را برای Android از Google Play بارگیری کنید ، می توانید برای خود در این شهر خانه بسازید. سایت های Tiny Bet و سایت Tetel Bet قصد دارند به زودی این بازی را در سایت ارائه دهند.

قواعد بازی انحصار چیست؟

قواعد بازی انحصار چیست؟

اجزای انحصار شامل می شود

  1. یک صفحه بازی
  2. شماره 2 TASS
  3. 32 مهره سبز و 12 مهره قرمز
  4. برای هر بازیکن یک مهره
  5. دوازده کارت خوش شانس 12 کارت خزانه عمومی
  6. 28 سند مالکیت برای هر ملک
  7. بسته اسکناس است

سپس شروع به بازی می کنیم. بعد از اینکه صفحه بازی را آماده کردیم ، کارتهای خوش شانس و خزانه داری عمومی را در موقعیت عقب در محل بازی قرار می دهیم. سپس هر بازیکن باید یک شکر انتخاب کند و هر بازیکن در بازی باید 1500 دلار بپردازد که به صورت دو اسکناس 500 دلاری ، 2 اسکناس 100 دلاری ، 2 اسکناس 50 دلاری ، 6 اسکناس 20 دلاری ، 5 اسکناس 10 دلاری ، 5 اسکناس 5 دلار و 5 اسکناس یک دلار است و بقیه پول به بانک می رود.

برای شروع بازی ، بانکدار تاس ها را می چرخاند و همه بازیکنان چکر را در نقطه ای که تاس ها قرار می دهند قرار می دهند. اگر نمره تاس هر فرد بیشتر باشد ، او بازی را شروع می کند و چکر در جهت پیکان حرکت می کند.

اگر بازیکنی در طول بازی تاس بچرخد ، می تواند تاس را دو بار بچرخاند و اگر این اتفاق سه بار پشت سر هم برای او بیفتد ، به زندان فرستاده می شود. اگر تاس بیرون یا کنار صفحه بازی نباشد ، بازیکن می تواند تاس دیگری بچرخد.

هر بازیکن پس از راه اندازی خانه می تواند 200 دلار از بانک دریافت کند. اگر قطعه خانه 2 یا 7 خانه بعد در خزانه یا کارت شانس باشد ، دو خانه باید برگردانده شود و 200 دلار برای دریافت کارت پرداخت کنید. وقتی مهره در هر جایی قرار می گیرد بازیکن می تواند هزینه موقعیت زمین را پرداخت کند.

بازی انحصار اصلی چگونه انجام می شود؟

شاید از خود بپرسید که بازی انحصاری چیست. در واقع ، آنها این بازی را در صفحه ای انجام می دهند که تعدادی خانه روی آن قرار دارد ، برخی از آنها در دو یا سه رنگ با نام های مختلف برای فروش هستند. روی صفحه علامت گذاری شده اند.

بعضی از خانه های روی صفحه خانه های خوش شانسی هستند که این به شانس شما و هدیه ای که به شما تعلق می گیرد بستگی دارد.

در همان ابتدای بازی ، به هر یک از شرکت کنندگان مبلغی داده می شود که می توانند آن را بخرند یا زمینی را با خانه هایی که روی تاس قرار گرفته اند ، به حراج بگذارند. اگر در بازی خانه های همرنگی دریافت کنید ، با خرید خانه و هتل روی آنها می توانید درصد بیشتری از پول بازیکنان را بدست آورید و برنده بازی شوید. انحصار ویکی پدیا فقط برای افراد بالای 18 سال مناسب است ، بنابراین این را بخاطر بسپارید.

این محصول بازی کجاست؟

این محصول بازی کجاست؟

بازی Monopoly توسط برادران Packer انجام می شود و بسته بندی بازی توسط حزب الله آمریکا بسیار زیبا توزیع می شود. این بازی در ابتدا بسیار ساده به نظر می رسد ، اما به تدریج متوجه می شوید که مشکلاتی نیز دارد. در این بازی باید شانس و خرد داشته باشیم. این بازی طرفداران زیادی ندارد و دلیل اینکه این بازی طرفداران زیادی ندارد ناشناس بودن بازی است.

اما امروز ، بازی انحصار به یک تجارت آنلاین تبدیل شده است و بازی حالت انحصار را توسط برنامه ها نصب کنید و آن را بازی کنید. قوانین و تنوع در انحصارات بسیار زیاد است و همچنین می توانید بازی اصلی انحصار را از وب سایت Packer Brothers خریداری کنید.

بازی انحصار با کارت خوان چگونه است؟

در این بخش ، ما می خواهیم بازی انحصار را با یک کارت خوان برای شما توضیح دهیم. در بازی کارت خوان Monopoly ، می توانیم این کار را سریعتر از قبل انجام دهیم.

سیستم انحصاری بانکداری الکترونیکی همچنین به میلیون ها نفر این امکان را می دهد که پول خود را فقط با کشیدن کارت انتقال دهند و به راحتی و به سرعت ملکی را اجاره کنند یا خانه ای بخرند و جریمه های خود را پرداخت کنند.

بازی کارت خوان Monopoly لذت و سرعت بازی را دو چندان کرده است و بازی Monopoly برای PC آنلاین بازی انحصاری آنلاین برای سیستم رایانه ای اندروید است. بازی فکری انحصاری W12 az129 یکی از به روزترین بازی های انجام شده است.

قیمت این بازی فکری چقدر است؟

قیمت این بازی فکری چقدر است؟

برای دانستن قیمت یک بازی انحصاری باید به چندین سایت مراجعه کنیم و قیمت بازی نیز با توجه به نسخه آن تغییر می کند. به عنوان مثال ، اگر از آمازون آمریکا خرید می کنید ، دارای ضمانت خرید از آمازون آمریکا و کمترین هزینه حمل و نقل برای شما برای ایران است و تحویل سریع 3 تا 8 هفته است.

اگر بخواهیم از خدمات گارانتی استفاده کنیم ، قیمت گارانتی 79،700 تومان و قیمت خود بازی از آمازون 325،29 دلار ، 908،600 تومان است و وقتی بازی در کشور ما به دست ما برسد ، قیمت نهایی 2،048،700 تومان است. البته در سایت “ترب” بازی فکری انحصاری مدل یک 51000 تومان قیمت دارد. البته می توانید این بازی را با قیمت ارزان تری نیز خریداری کنید.

تاریخچه بازی Monopoly چیست؟

این بازی اولین بار در سال 1990 توسط خانمی به نام لیزی مگی اختراع شد. البته در مورد اینکه چه کسی این بازی را ابتدا اختراع کرده است اختلاف نظر زیادی وجود دارد و این بازی تاکنون به نام چند نفر ثبت شده است و آخرین شرکتی که موفق به انتشار این بازی شده است همانند بخشی از مقاله ما گفت که آنها برادران هاسبرو هستند.

البته این بازی روشی برای اعتراض به سیستم اقتصادی آمریکا بود که بسیار متفکرانه توسط خانم لیزی مگی طراحی شده بود. او خودش هرگز فکر نمی کرد که این روش اعتراض به یک بازی سرگرم کننده تبدیل شود و بتواند از این روش پول زیادی بدست آورد.

سوالات متداول

بازی انحصار چیست؟

این بازی یک بازی فکری است که در ایالات متحده آمریکا اختراع شده است.

چند بازیکن مونوپولی وجود دارد؟

ما می توانیم این بازی را با 2 تا 8 نفر انجام دهیم.

بازی انحصار تفاوت کارت خوان با بازی انحصار چیست؟

در کارت خوان Monopoly سرعت بازی دو برابر شده و قوانین کمی تغییر کرده است.

کجا می توان آموزش انحصار دوبله فارسی را دید؟

آموزش بازی Monopoly را می توانید از آپارات و توییتر مشاهده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *