اسکات کلمنتس بازیکن بسیار قدرتمندی در پوکر بود. در میان مشهورترین بازیکنان پوکر آمریکایی ، وی مشهورترین و شناخته شده ترین فرد بود. در این مقاله ، می خواهیم شرح مختصری از این بازیکن را ارائه دهیم. او فقط در یک بازی تخصصی نداشت. او در چندین بازی پوکر تبحر داشت و از این طریق درآمد زیادی کسب کرد. این بازیکن نقش بسیار مهمی در ایجاد تغییر در این بازی داشت. او نه تنها در ایالات متحده بلکه در کشورهای همسایه نیز به یک بازیکن پوکر باز مشهور تبدیل شد که به دنبال رقبای حرفه ای خود می گشت و به یک بازیکن پوکر باز حرفه ای و شکست ناپذیر تبدیل می شد. بسیاری نیز او را بهترین بازیکن پوکر در گل سرخ می دانند که بعداً با آن بیشتر آشنا خواهید شد.

اسکات کلمنتس کیست؟

اسکات کلمنتس کیست؟

این بازیکن در 19 ژوئیه 1981 به دنیا آمد. او در واشنگتن دی سی آمریکا متولد شد. شاید دلیل مشهور شدن وی در سنین جوانی این باشد که به سرعت به یک بازیکن شکست ناپذیر در بازی ها تبدیل شد و از آن زمان بسیاری از بازیکنان پوکر خواستار رقابت شدند. آنها با او بودند. این چهره مشهور چهره مشهوری در بازی ها و مسابقات جهانی است که حضور وی در رسانه ها به عنوان ستون اصلی پوکر قلمداد می شد. اولین جایزه وی در مسابقات جهانی یک دستبند مدال طلا بود. این موفقیت در سال 2006 برای این بازیکن به دست آمد و نقطه عطفی در موفقیت وی محسوب می شود. جایزه ای که در سال 2006 کسب کرد بسیار ارزشمند بود. این دستبند طلا نزدیک به سیصد هزار دلار ارزش داشت. البته جوایز او در آن سال به پایان نرسید و سال بعد نیز همان جایزه را گرفت. اما سومین جایزه او بسیار طولانی شد.

اسکات کلمنتس اوماها اوپن

این بازیکن در بازی اوماها بسیار محبوب بود و جوایز دریافتی از نظر قیمت و ارزش بسیار بالا بودند. این بازیکن در یک بازی و مسابقه جهانی در کانادا شرکت کرد و نزدیک به سیصد هزار دلار جایزه گرفت. البته در سال 2007 تصمیم گرفت در بازی قهرمانی دیگری شرکت کند و نزدیک به یک میلیون و دویست هزار دلار جایزه دریافت کرد. جوایز کسب شده در بازیهای اوماها بسیار ارزشمند بودند که در این مقاله قصد داریم آنها را شرح دهیم.

جاناتان لیتل از اسکات کلمنتس خواست تا در زمینه همکاری با یک کتاب همکاری کند. نام این کتاب “Excelling at No Limit Hold’em” است و یکی از بهترین کتاب هایی است که در زمینه برگزاری توضیحات بازی نوشته شده است. این کتاب طرفداران زیادی پیدا کرد و در نوع خود پرفروش ترین کتاب شد. سپس به مسابقات دعوت شد. به دنبال پیروزی های وی در مسابقات ، عکس های اسکات کلمنتس در مجله پوکر منتشر شد. این مجله نوشت پولی که بازیکن در این مسابقه به دست آورده نزدیک به 9 میلیون دلار بوده است. ویکی پدیا اسکات کلمنتس همیشه یکی از بهترین wsop ها محسوب می شده و با آن سر و کار داشته است.

بازی های Scott Clement

بازی های Scott Clement

بازی های او در مسابقات جهانی تماشایی بود. وی با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت کرد و با سطح تمرکز و مهارت همه را متعجب کرد. در سال 2007 ، وی در هولدم پنجم شد. مبلغ جایزه نزدیک به صد هزار دلار و به او تعلق داشت. دو سال بعد ، نوبت به بازی اوماها رسید. جایزه این مسابقه که مقام دوم جهانی را برای وی به ارمغان آورد ، چیزی در حدود سیصد هزار دلار بود. موفقیت او سال به سال بیشتر شد و قدرت خود را در این مسابقات نشان داد.

اسکات در سال 2010

در سال 2010 ، نوبت او بود که مسابقات هولدم را برگزار کند ، اگرچه در این بازی در رتبه 18 بیشتر نبود. اما جایزه این مسابقه بسیار ارزشمند بود. در سال 2013 ، دقیقاً سه بال پس از هولدم ، او دوباره در هولدم شرکت کرد و این بار مقام دوم را کسب کرد. بازی های این بازیکن معروف به این مسابقات محدود نبود. او حتی در بازی های 2014 و بعد از آن نیز حضور درخشانی داشت. وی در سال 1014 جایزه 200000 دلاری را به عنوان شماره 2 در Omaha Limited دریافت کرد. در سال 2019 ، وارد بازی های HORSE شد. بازیکن پوکر در این بازی برنده جایزه چهارم شد و 130 هزار دلار برنده شد.

کلیپ های اسکات کلمنتس

کلیپ های اسکات کلمنتس

کلیپ هایی از این بازیکن معروف وجود دارد. اسکات کلمنتز ، قمارباز را در این کلیپ ها خواهیم دید. او در این فیلم ها بازی می کند و سطح سرعت او در بازی دیده می شود. صفحه اینستاگرام اسکات کلمنتس نیز در این شبکه مجازی فعال است و می توانید با دنبال کردن آن کلیپ های اسکات کلمنت بوکر را دنبال کنید. همچنین عکس هایی از اسکات کلمنتس در این شبکه اجتماعی وجود دارد. عکسهای زیادی از او در مهمانی ها و کازینوهای محل بازی او منتشر شد. او همیشه در کلیپ های خود تأکید می کرد که موقعیت روی میز پوکر بسیار مهم است ، بنابراین هنگام بازی باید به این نکته توجه کنید.

سوالات متداول

اسکات کلمنتس بر کدام بازی ها غلبه داشت؟

او در پوکر بسیار خوب بود و در شاخه های اوماها و هولدم واقعاً چهره شناخته شده ای بود و با بسیاری از بازیکنان پوکر رقابت می کرد و درآمد زیادی را در سری جهانی کسب می کرد.

اسکات کلمنز چقدر در تورنمنت بلیزر سود کسب کرد؟

حدود 9 میلیون دلار جایزه این سلبریتی در مسابقات هولدم است.

کتاب اسکات کلمنتس از چه کسی و با چه چیزی منتشر شد؟

وی به همراه جاناتان لیتل موفق به انتشار كتابی در مورد بازی Hold’em شد كه به نوبه خود به كتابی پرفروش تبدیل شد و این درخشش در زندگی حرفه ای وی بود.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *